İş İlanları! ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI

İş İlanları! ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI
ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI İş İlanları

KPSS-2023/7 Tercih Kılavuzu hakkında önemli bilgiler. Sözleşmeli personel pozisyonlarına başvuru yapmadan önce dikkat edilmesi gereken detaylar.

Siz de geleceğinizi şekillendirmek ve devlet kurumlarında çalışmak istiyor musunuz?

İşte 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi kapsamında yapılan sözleşmeli personel alımı hakkında bilmeniz gerekenler!

Temel Bilgiler ve Başvuru Şartları

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesine göre sözleşmeli personel alımı yapacak.

Bu fırsatları değerlendirmek istiyorsanız, işte dikkat etmeniz gereken önemli bilgiler:

KPSS-2023/7 Tercih Kılavuzu, pozisyonlar, kontenjanlar ve başvuru koşullarını detaylı olarak içeriyor.

Başvurular için KPSS puanlarınızı kontrol edin. Lisans, ön lisans ve ortaöğretim düzeylerinde ilan edilen pozisyonlara başvurmak için ilgili KPSS sınavlarına katılmalı ve gerekli puanı almalısınız.

Tercihler Nasıl Yapılır?

Tercihlerinizi yapabilmek için mezuniyet şartını unutmayın. ÖSYM'ye internet aracılığıyla gönderilen tercihlerinizin, mezuniyet tarihini karşılaması gerekiyor.

Tercihlerinizi kurallara uygun bir şekilde yapmalı ve geçerli olmasına dikkat etmelisiniz.

Tercih İşlemleri

Tercihlerinizi 23-29 Kasım 2023 tarihleri arasında internet üzerinden ÖSYM'ye gönderebilirsiniz. Bu süre kesinlikle uzatılmayacak, bu nedenle tarihleri kaçırmamaya özen gösterin.

Tercih yaparken "Aranan Nitelikler" bölümünü dikkatlice incelemeli ve size uygun pozisyonları seçmelisiniz.

Mezuniyet alanınızı kontrol etmeyi unutmayın. Bir pozisyon için birden fazla mezuniyet alanı varsa, birini karşılamak yeterlidir.

Yerleştirme ücretinizi yatırmadan tercihlerinizi göndermeyin ve yatırılan ücretlerin iade edilmeyeceğini unutmayın.

2023 KPSS tercih kılavuzu hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, resmi kaynakları kontrol etmekte fayda var. Doğru tercihlerle geleceğinizi şekillendirebilirsiniz.

Kaynak: kamuilan

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.