İŞ İLANLARI! Erzurum Teknik Üniversitesi yeni personel alımıdır

İŞ İLANLARI! Erzurum Teknik Üniversitesi yeni personel alımıdır
Erzurum Teknik Üniversitesi yeni personel alımıdır İŞ İLANLARI

Erzurum Teknik Üniversitesi tarafından yayınlanan sözleşmeli personel alım ilanı hakkında genel şartlar, başvuru takvimi ve gerekli belgeleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörlüğü, Devlet Memurları Kanunu'na göre sözleşmeli personel alımı yapacaktır. İşte alım ile ilgili detaylar:

Genel ve Özel Şartlar

Başvuru yapacak adaylar, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımalıdır.

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmalıdır.

2022 KPSS (B) grubu puan sıralamasında belirtilen puanı almış olmalıdır.

Başvuru Takvimi

İlan Yayım Tarihi: 20 Kasım 2023 Pazartesi

Başvuru Başlangıç Tarihi: 20 Kasım 2023 Pazartesi

Son Başvuru Tarihi: 04 Aralık 2023 Pazartesi (Mesai Bitimi)

Başvuru Adresi ve İletişim Bilgileri Başvuru formu ve istenilen belgelerin eksiksiz şekilde Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı'na şahsen teslim edilmesi gerekmektedir.

Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Sözleşmeli Personel Pozisyonları ve Özel Şartlar

Büro Personeli (Erkek) Lisans mezunu olmak. Askerlikle ilişiği bulunmamak. Bilgisayarlı Muhasebe, Bilgi ve Belge Yönetimi, Veri Tabanı Yönetimi, Büro Yönetimi ve Microsoft Office Programları Sertifikalarına sahip olmak.

Büro Personeli (Kadın/Erkek) Lisans mezunu olmak. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak. Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak. Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip olmak.

Büro Personeli (Kadın) Ön lisans mezunu olmak. En az 10 yıl büro sekreterliği tecrübesine sahip olmak.

Destek Personeli (Bakım-Onarım) (Erkek) Ortaöğretim mezunu olmak. Askerliğini yapmış veya muaf olmak. Haberleşme sistemleri ustalık belgesine sahip olmak. Belirli alanlarda tecrübe sahibi olmak.

Destek Personeli (Şoför) (Erkek) Ön lisans mezunu olmak. Başvuru tarihinde 35 yaşını bitirmemiş olmak.

Sürücü belgelerine sahip olmak. Askerliğini yapmış veya muaf olmak. Psikoteknik belgesine sahip olmak. SRC belgesine sahip olmak. En az 1 yıl tecrübesi olmak.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) Ön lisans mezunu olmak. Başvuru tarihinde 35 yaşını bitirmemiş olmak.

Sağlık sorunu bulunmamak. Askerliğini yapmış veya muaf olmak. Özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak. Belirli fiziksel şartları taşımalıdır.

Başvuruda İstenilen Belgeler

Sözleşmeli Personel Başvuru Formu (Fotoğraflı ve imzalı) 2022 KPSS Sonuç Belgesi 1 adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacak)

Adli Sicil Belgesi Özel güvenlik görevlisi kimlik kartı İstenilen belgeler için belgenin aslı veya onaylı sureti Askerlik Durum Belgesi

Nüfus Cüzdan Sureti Diploma veya Mezuniyet Belgesi Beden kitle endeksi belgesi (belirli pozisyonlar için)

Diğer Açıklamalar ve Önemli Hususlar

Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 ay içerisinde feshedilecektir.

Eksik evrak, yanlış beyanda bulunanlar veya belgelerinde tutarsızlık olan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru yapan adaylara evrak iadesi yapılmayacaktır.

Başvuruları yaparken belirtilen tüm şartları dikkate alarak başvurunuzu eksiksiz ve doğru şekilde yapmanız önemlidir.

Kaynak: kamuilan

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.