İş İlanları! Teknik Üniversite Personel Alıyor YENİ

İş İlanları! Teknik Üniversite Personel Alıyor YENİ
Teknik Üniversite Personel Alıyor YENİ İş İlanları

Erzurum Teknik Üniversitesi'nin 2023 yılındaki personel alımı için gerekli şartları ve başvuru tarihlerini öğrenin. Başvurular için gereken belgeler ve detaylar burada!

Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ), 2023 yılında büro personeli, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonları için sözleşmeli personel alımı yapacak mı?

Başvuru Şartları ve Süreci

Erzurum Teknik Üniversitesi'nin 2023 personel alımı için aşağıdaki şartları taşımanız gerekmektedir:

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.

7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yapılan Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması sonucunun olumlu olması.

2022-KPSS'den; lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim (lise) mezunları için KPSS P94 puanına sahip olmak.

Başvuru yapacak adayların 2022 yılı KPSS (B) grubu sınavından ilgili puan türünde belirtilen puanı almış olmaları gerekmektedir.

Başvurular, 20 Kasım-4 Aralık 2023 tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı'na şahsen teslim edilmelidir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Erzurum Teknik Üniversitesi'nin 2023 personel alımı için başvuru şartlarını ve detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Kaynak: kariyerbankasi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.