İŞ İLANLARI! ÜNİVERSİTE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM yeni personel alımı

İŞ İLANLARI! ÜNİVERSİTE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM yeni personel alımı
ÜNİVERSİTE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM yeni personel alımı İŞ İLANLARI

Üniversitesi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi kapsamında sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuru şartları ve tarihleri hakkında detayları öğrenmek için makalemizi inceleyin.

Üniversite, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel alım ilanını duyurdu.

İlan, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca gerçekleştirilecek.

Genel ve Özel Şartlar

Genel Şartlar 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak zorunlu.

315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yapılan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. 2022 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak (Detaylar ilan metninde belirtilmiştir).

Başvuru Takvimi İlan Yayım Tarihi: 01 Kasım 2023 Başvuru Başlangıç Tarihi: 01 Kasım 2023 Son Başvuru Tarihi: 01 Aralık 2023 (Mesai Bitimi)

Ön Değerlendirme Sonuç İlan Tarihi: 15 Aralık 2023 Nihai Değerlendirme Sonuç İlan Tarihi: 29 Aralık 2023 Sonuçların İlan Edileceği İnternet Sitesi: Bartın Üniversitesi Resmi Web Sitesi

Başvuru Adresi ve İletişim Bilgileri Başvurular ŞAHSEN veya POSTA yolu ile Üniversite Personel Daire Başkanlığı'na yapılacak.

Yardım için: 0 (378) 223 50 18, 0 (378) 223 50 24, [email protected], WhatsApp İletişim: [Belirtilen Numaralar]

İlan Edilen Pozisyonlar ve Özel Şartlar:

Büro Personeli (Çeşitli Lisans Programları) Örnek İki Anahtar Kelime: Kamu Yönetimi, Muhasebe Detaylı şartlar ilan metninde mevcut.

Destek Personeli-Şoför (Erkek) Örnek İki Anahtar Kelime: Otobüs Şoförü, SRC Belgesi Detaylı şartlar ilan metninde mevcut.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Örnek İki Anahtar Kelime: Özel Güvenlik, Kimlik Kartı Detaylı şartlar ilan metninde mevcut.

Tekniker (Sahne ve Gösteri Sanatları) Örnek İki Anahtar Kelime: Işık Teknolojisi, Ses Teknolojisi Detaylı şartlar ilan metninde mevcut.

Başvuruda İstenilen Belgeler

Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu. Öz Geçmiş. 2022 KPSS sonuç belgesi. 1 adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacak). Adli Sicil Belgesi (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir).

Destek Personeli-Şoför pozisyonu için Sürücü Belgesi, SRC-2 ve SRC-4 Belgesi ve Psikoteknik Belgesi. Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonu için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı. Sertifika/Belge istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti.

Kaynak: kamuilan

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.