İşçi, Memur, Personel Alımını Başlattık 40 Kişi ALACAĞIZ! BELEDİYE KAMUYA ALIMLAR

İşçi, Memur, Personel Alımını Başlattık 40 Kişi ALACAĞIZ! BELEDİYE KAMUYA ALIMLAR
BELEDİYE KAMUYA ALIMLAR! İşçi, Memur, Personel Alımını Başlattık 40 Kişi ALACAĞIZ

İşçi, Memur, Personel Alımını Başlattık 40 Kişi ALACAĞIZ! BELEDİYE KAMUYA ALIMLAR

İlkokul mezunları için KPSS şartı olmadan iş ilanları sunan belediyeler ve alım şartları hakkında detaylı bilgi. Hangi belediyeler, hangi pozisyonlar için alım yapıyor? Türkiye genelinde birçok belediye, çeşitli pozisyonlar için KPSS şartsız personel alım ilanları yayınlıyor.

Bu alımlar arasında iş makinesi operatörü, mimar, elektrikçi gibi pozisyonlar bulunmaktadır. İş Makinesi Operatörü Alımı: İlköğretim mezunu, 18-45 yaş aralığında bir beko loder operatörüne ihtiyaç duyulmaktadır. Beden İşçisi Genel Alımı İlköğretim mezunu bayanlar arasından toplam 5 kişi alınacaktır.

Başvurular 16-20 Ekim 2023 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yapılabilir. Osmangazi Belediyesi, bulaşıcı hastalığı olmayan ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek 10 çöp personeli alacak. Başvurular 16-20 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleşecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi toplamda 5 kişi alacak. Gayrimenkul Değerleme Personeli Alımı – 1 Kişi: Mimarlık ya da şehir ve bölge planlama mezunu, SPK lisansına sahip ve en az 5 yıl deneyimli kişiler aranıyor. Mimar Alımı – 4 Kişi Mimarlık bölümünden mezun, ulusal yönetmeliklere ve imar mevzuatına hakim kişiler arasından alım yapılacak.

Başvurular İBB kariyer web adresinden 20 Ekim 2023'e kadar yapılabilir. Bergama Belediyesi 5 beden işçisi alımı yapacak. Adayların İzmir'in Bergama ilçesinde ikamet ediyor olmaları ve belirtilen şartlara uygun olmaları gerekiyor.

Başvurular 16-18 Ekim 2023 tarihlerinde belirtilen adresten yapılacaktır. Kızılkaya Belediyesi, farklı pozisyonlarda toplamda 4 kişi alacak. Elektrik-elektronik mezunu bir elektrikçi, inşaat mühendisliği mezunu bir mühendis ve ilköğretim mezunu 2 işçi alımı yapılacaktır.

Başvurular 20-30 Ekim 2023 tarihlerinde Kızılkaya Belediyesi Hizmet Binası'nda şahsen yapılacak. Tüm bu fırsatlar için ilgilenen adayların belirtilen tarihlerde başvurularını gerçekleştirmeleri önemlidir. Her bir ilanın detaylarına ve başvuru şartlarına dikkatle göz atılması gerekmektedir.