İSKO İnegöl Belediyesi Aracılığıyla 20 Personel Alımı Yapıyor! Başvurunun Önemli Detayları

İSKO İnegöl Belediyesi Aracılığıyla 20 Personel Alımı Yapıyor! Başvurunun Önemli Detayları
İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, iş arayanlarla işverenleri buluşturarak İnegöl şehrinin istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. İşte haberin devamı…

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi aracılığı ile İSKO firması bakım bölümünde çalışmak üzere 20 personel alımı yapacağını duyurdu.

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi Hizmetleri

2018 yılında iş arayan vatandaşlar ve işverenleri bir araya getirme amacıyla kurulan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, İnegöl şehrinin istihdamını desteklemeye devam ediyor.

İş arayan kişileri bir araya getirerek işverenlerle iletişim kurma rolünü üstlenen İstihdam Merkezi, İSKO firmasının bakım bölümünde çalışmak üzere 20 personel alımı yapacağını duyurdu.

İSKO İş İlanı ve Başvuru Şartları Neler?

isko-is-ilani-ve-basvuru-sartlari-neler.jpg

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi aracılığıyla İSKO firmasının duyurduğu iş ilanında, makine bakımcı ve elektrik bakımcı olarak çalışacak personel alımı yapılacağı belirtiliyor. Başvuru şartları Aşağıda sırladığım şekildedir.

Makine bakımcı pozisyonu için, makine, motor ve torna tesviye bölümlerinden mezun olanlar başvurabilir. Elektrik bakımcı pozisyonu için ise elektrik elektronik bölümlerinden mezun olmuş ya da makine bakımcı ve elektrik bakımcı seviye 3 mesleki yeterlilik belgesine sahip adaylar kabul edilecektir.

Başvuracak adayların tecrübesiz ya da tecrübeli olmaları gerekmektedir.

Askerlik ile ilişiği olmayan, 35 yaşını aşmamış adaylar başvurabilirler.

Başvurular 12 Ekim Perşembe günü saat 14:00'te Sani Konukoğlu Konferans Salonu'nda kabul edilecektir. Detaylı bilgi almak isteyen adaylar, 153 numaralı hattı veya 0 224 715 10 10 numaralı telefonu arayarak İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi ile iletişime geçebilirler.