İŞKUR Tübitak İşbirliği Yeni İşe Alım! TÜBİTAK BÜNYEMİZE YENİ ARKADAŞLAR ALACAĞIZ

İŞKUR Tübitak İşbirliği Yeni İşe Alım! TÜBİTAK BÜNYEMİZE YENİ ARKADAŞLAR ALACAĞIZ
TÜBİTAK BÜNYEMİZE YENİ ARKADAŞLAR ALACAĞIZ! İŞKUR Tübitak İşbirliği Yeni İşe Alım

İŞKUR Tübitak İşbirliği Yeni İşe Alım! TÜBİTAK BÜNYEMİZE YENİ ARKADAŞLAR ALACAĞIZ

TÜBİTAK İŞKUR kamu iş ilanlarıyla 13 kadrolu personel alımı yapılıyor. TÜBİTAK BİLGEM bünyesindeki pozisyonlar ve başvuru şartlarına dair detaylar bu içeriğimizde. TÜBİTAK BİLGEM Kadrolu Personel Alımı Bilgilendirmesi.

TÜBİTAK İŞKUR işbirliği ile yapılan kamu iş ilanı, Türkiye İş Kurumu resmi sayfası üzerinden duyuruldu. TÜBİTAK BİLGEM, toplam 13 kadrolu pozisyona erkek ve kadın personel alımı gerçekleştiriyor. Başvuru süreci ve detayları aşağıda yer almaktadır.

Aranan şartlar ise şu şekildedir. T.C. Vatandaşı olmak. Kamu Haklarından yasaklanmamış olmak; devlet memuru olma hakkının engellenmemiş olması. Sağlık açısından görevini devamlı yapma engelinin bulunmaması. Askerlik görevini tamamlamış olmak (Erkek adaylar için).

B ya da C sınıfı sürücü belgesi zorunluluğu. 1.67 metre (erkek) ve 1.60 metre (kadın) boy şartı. KPSSP93 sınavından en az 60 puan almış olma. Maksimum 35 yaş ve en az 5 yıl mesleki tecrübe şartı. İş sağlığı ve güvenliği alanda en az 3 yıl mesleki deneyim.

C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip olma. Microsoft Office programlarını biliyor olmaKPSSP93 sınavından en az 60 puan almış olma.

Tüm başvurular, 20 Ekim 2023 tarihine kadar İŞKUR'un resmi web adresinden, şubelerinden ya da Alo 170 hattı üzerinden gerçekleştirilebilir. Uygun adaylar, ilgili pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.