İŞKURDA 81 İLE ALIM VAR! 33BİN 922 kişinin işe girmesi söz konusu

İŞKURDA 81 İLE ALIM VAR! 33BİN 922 kişinin işe girmesi söz konusu
33BİN 922 kişinin işe girmesi söz konusu! İŞKURDA 81 İLE ALIM VAR

İŞKURDA 81 İLE ALIM VAR! 33BİN 922 kişinin işe girmesi söz konusu

81 ilde ilkokul mezunu İŞKUR işçi alımı hakkında bilmeniz gerekenler: Alım süreci, başvuru şartları ve istihdam detayları. İŞKUR'dan İlkokul Mezunlarına Büyük Fırsat: 33.922 İşçi Alımı! Türkiye genelinde, 81 il için en az ilkokul mezunu olma şartıyla İŞKUR aracılığıyla 33.922 işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

İşte bu devasa alımın detayları. Özellikle İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Tekirdağ gibi büyük şehirler başta olmak üzere, Kocaeli, Antalya ve Balıkesir gibi pek çok ilde işçi alımları gerçekleştiriliyor. Alımlar için belirlenen kriterler arasında en az ilkokul diplomasına sahip olma şartı bulunuyor.

Adayların İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden başvurularını online olarak yapmaları gerekiyor. Ancak, başvuruda bulunmadan önce belirtilen koşulların dikkatlice kontrol edilmesi büyük önem taşıyor. Beden işçisi alımında çalışacak olan kişilerin genel olarak üstleneceği görevler şunlardır.

Taşıma, kaldırma ve istifleme gibi fiziksel aktivitelerde bulunma. Şirketin genel çalışma prensiplerine uygun olarak araç, gereç ve ekipman kullanma. Kişisel hazırlıklar yapma. Kazma, kürek çekme gibi el emeği gerektiren işlerde çalışma. Basit aletler, örneğin kürek ve el arabası, kullanma.

Yükleme ve boşaltma işlemleri gerçekleştirme. İş güvenliği ve işçi sağlığını korumak adına tedbirler alarak iş ve işlemleri yürütme. Bu büyük işçi alımıyla binlerce kişiye istihdam fırsatı sunulmuş olacak. Adayların başvurularını zamanında ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeleri, bu fırsattan yararlanabilmeleri için kritik öneme sahip.