Büyükşehir BELEDİYESİ İSPER işe alım! 396 KİŞİ ALACAĞIZ

Büyükşehir BELEDİYESİ İSPER işe alım! 396 KİŞİ ALACAĞIZ
396 KİŞİ ALACAĞIZ! Büyükşehir BELEDİYESİ İSPER işe alım

Büyükşehir BELEDİYESİ İSPER işe alım! 396 KİŞİ ALACAĞIZ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin iştiraki İSPER, 396 kadrolu kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu. İşte başvuru detayları ve alım şartları. İstanbul, Avrupa'nın en büyük metropollerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Sürekli büyüyen ve gelişen bu şehir, kamu hizmetleri anlamında da büyümeye devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ise bu hizmetleri en üst düzeyde sunabilmek için kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

İstanbul'un nabzını tutan Belediye, yeni bir ilanla dikkat çekti. Bu ilan, şehrin her köşesinde görebileceğimiz ve hizmetlerini her an hissedebileceğimiz büro personeli, garson ve temizlik görevlisi pozisyonları için.

Temizlik görevlisi alımında; ilkokul mezunlarına öncelik tanınıyor. Özellikle gıda işletmelerinde çalışma konusunda engeli olmayan, dönüşümlü vardiyalı iş temposuna uyum sağlayabilecek adaylar aranıyor.

Büro personeli içinse; üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan ve ERP, kurumsal bilgi sistemleri gibi konularda tecrübeli olanlar tercih ediliyor.

Garson alımında; ilkokul diplomasına sahip olanlara ve yiyecek-içecek servis hizmetleri bölümünden diplomalı adaylara öncelik veriliyor. Ayrıca vardiyalı çalışma durumuna engeli olmayan erkek adaylar arasından seçim yapılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bu büyük iş ilanı için başvuru süreci oldukça basit ve hızlı. 17 Ekim 2023 tarihinde başlayan başvurular, 20 Ekim 2023 tarihinde sona erecek.

Adayların başvurularını İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kariyer Sayfası üzerinden gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Bu fırsatı kaçırmamak için belirtilen tarihler arasında başvurularınızı tamamlayabilir, İstanbul'un gelişimine katkıda bulunma şansı elde edebilirsiniz.