JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI 320 kişi! Yeni Uzman Erbaşlar Alımımız BAŞLAMIŞTIR

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI 320 kişi! Yeni Uzman Erbaşlar Alımımız BAŞLAMIŞTIR
Yeni Uzman Erbaşlar Alımımız BAŞLAMIŞTIR! JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI 320 kişi

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI! Yeni Uzman Erbaşlar Alımımız BAŞLAMIŞTIR

Jandarma Genel Komutanlığı olarak yeni uzman erbaşlarımızı almaya başladık. Genel komutanlıktan yapılan bildirime göre 320 kişilik bir alım gerçekleştireceğiz.

Meslek niteliklilere yer verecek şekilde bu alımı yapacağız ve öncelikli olarak sözleşmeli uzman erbaşların alımlarını yapacağız.

Başvurular online olarak yapacağımı belirtmek isteriz. Başvuru yapılabilecek başlangıç ve bitiş tarihlerini ise şu şekilde belirtmek isteriz.

12-26 Ekim 2023. Resmi Gazetede verdiğimiz demeçlerle alım yapacağımı bilgileri dikkatlice incelemenizi önermekteyiz.

İlandaki bilgilerimize göre ortaöğretim (lise), ön lisans ve lisans mezunu adaylar için kpss 2022 ve 2023 puanları büyük öneme sahip olacaktır.

Adaylarda genel şartlar yanı sıra birde vücut yapısı düzgün olması aranacak şartlar arasında yer alacaktır. Özellikle askerliğe elverişlilik ise önemli kriterlerimiz arasında yer alacaktır.

Başvuruları nasıl yapabileceğini merak edenler için hemen belirtebiliriz ki, başvuruları https://vatandas.jandarma.gov.tr adresinden bizzat yapmanız gerekecektir.

Jandarma Genel komutanlığına yapacağınız bu alım için, Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemini kullanıp e-devlet aracılığıyla başvurularınızı rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Başvuruların son tarihi e-Devlet kapısı vasıtasıyla 12-26 Ekim 2023 olacaktır. Şimdiden sizlere hayırlı uğurlu olsun diyoruz.