KAMU İŞÇİ ALIMINI HEMEN YAPACAĞIZ! 98 kişiyi çeşitli Alanlarda Görevlendireceğiz (İŞKUR)

KAMU İŞÇİ ALIMINI HEMEN YAPACAĞIZ! 98 kişiyi çeşitli Alanlarda Görevlendireceğiz (İŞKUR)
98 kişiyi çeşitli Alanlarda Görevlendireceğiz (İŞKUR) KAMU İŞÇİ ALIMINI HEMEN YAPACAĞIZ

KAMU İŞÇİ ALIMINI HEMEN YAPACAĞIZ! 98 kişiyi çeşitli Alanlarda Görevlendireceğiz (İŞKUR)

3 ilde KPSS'siz kamu işçi alımının detaylarına, pozisyon ve şartlara bu içerikte ulaşabilirsiniz. KPSS'siz Kamu işçi alımında ne gibi şartlar aranmaktadır? KPSS'siz alım yapan 3 İldeki Belediye.

Bu illerde KPSS şartsız kamu işçi alımı gerçekleştiriliyor. Alımlar güvenlik görevlisi, şoför, bahçıvan, teknisyen ve tekniker pozisyonları için yapılıyor. Alım yapılan pozisyonlar ve şartlar. Özel güvenlik görevlisi - 4 Kişi. Lise mezuniyeti.

Silahlı özel güvenlik sertifikası. Askerlik görevini tamamlama. 3 yıl deneyim. Bahçıvan alımı - 5 Kişi. Ortaokul mezuniyeti. Misina ve çim biçme makinaları kullanabilme. 35 yaş altı. Elektrik Teknisyeni - 1 Kişi. Meslek liseleri elektrik veya elektrik-elektronik mezuniyeti.

C sınıfı ehliyet. 2 yıl deneyim. Esnek çalışma saatlerine uyum. Kafeterya görevlisi - 6 Kişi.
35 yaş altı. Vardiya sistemiyle çalışabilme. Meslek lisesi veya 2 yıllık meslek yüksekokulu mezuniyeti. İyi iletişim ve koordinasyon yeteneği.

Belediye İş Başvuru Belgeleri. Adayların, başvuru sırasında; nüfus cüzdanı, diploma, ehliyet, özel güvenlik sertifikası gibi belgeleri hazır bulundurmaları gerekmektedir. Kırklareli iş İlanları - Lüleburgaz Belediyesi Adaylar, belirtilen belgelerle başvurularını şahsen 14 Ekim 2023 tarihine kadar yapabilirler.

Ankara İş İlanları - Pursaklar Belediyesi başvurular, sadece 14 Ekim 2023 tarihinde şahsen yapılacaktır. Son olarak, tüm adaylara başvurularında başarılar dileriz. Bu fırsatları değerlendirerek kamu sektöründe kariyer yapma şansını yakalayabilirsiniz.