Kamu işçisi Belediye Alımı! BELEDİYE 25 KİŞİYİ DÜZ İŞÇİ OLARAK ALACAK

Kamu işçisi Belediye Alımı! BELEDİYE 25 KİŞİYİ DÜZ İŞÇİ OLARAK ALACAK
BELEDİYE 25 KİŞİYİ DÜZ İŞÇİ OLARAK ALACAK! Kamu işçisi Belediye Alımı

Kamu işçisi Belediye Alımı! BELEDİYE 25 KİŞİYİ DÜZ İŞÇİ OLARAK ALACAK

İşkur tarafından belediyeler için düz işçi, şoför ve temizlik personeli alımı yapılacak. 15 Ekim son başvuru tarihi. Detaylar makalemizde. İşkur Kamu İşçi Alımı Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılıyor? İşkur tarafından, belediye sektörü için kamu işçi alımı gerçekleştirilecek.

Bu alımda toplam 25 kişi farklı pozisyonlarda istihdam edilecek. Başvuru süreci 15 Ekim 2023'te sona eriyor. Hangi pozisyonlarda alım yapılacağına dair detayları derledik. Kadrolu İşçi Alım Detayları. İşkur, iki farklı ilde belediyelere düz işçi, şoför ve temizlik işçisi alımı yapacak.

Öğrenim şartı olmadan ve ilkokul mezunu olan adaylara fırsat sunulacak. Başvuru için gerekli evraklar arasında nüfus cüzdanı ve özgeçmiş (CV) bulunuyor. Pozisyon Bazında İşçi Alım Kriterleri. Düz İşçi. Daimi kadroda 100 düz işçi alınacak.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma Kamu haklarından mahrum olmama. Askerlikle ilişkisi olmama. Emekli olmama. Şoför 4 çöp kamyonu şoförü alımı yapılacak. İlkokul mezunu olma. Görevini yapmasına engel bir sağlık problemi bulunmama.

C sınıfı ehliyet, SRC 2, SRC 4 ve psikoteknik belgeleri. Temizlik Görevlisi. 1 beden işçisi alımı yapılacak. İlkokul mezunu olma şartı. Vardiyalı çalışma koşullarına uyum sağlayabilme. Tehlikeli iş ve işyerlerinde çalışmasına engel bir sağlık sorunu olmama.

Temizlik maddelerine karşı alerjik bir durumun bulunmama. Başvuru Adresleri. Düz işçi pozisyonu için Antalya'da ikamet eden adaylar, Muratpaşa Belediyesi Kariyer Merkezi üzerinden başvuru yapabilirler. Şoför ve temizlik işçisi pozisyonları içinse başvurular Zonguldak Belediyesi adresine yapılmalıdır.