Kamuda binlerce memur ve personel alımı olacak!

Kamuda binlerce memur ve personel alımı olacak!
Kamuda binlerce memur ve personel alımı olacak!

Kamu Kurumlarında İş Fırsatları!

Binlerce Memur ve Personel Alımı Başlıyor!

İş arayan adaylar için müjdeli haber! Kamu kurumlarında binlerce memur ve personel alımı süreci başladı. Detaylar haberimizde!

Birçok Farklı Kamu Kurumuna Alım

Son yayımlanan haberlere göre, farklı kamu kurumlarına toplamda 6,421 personel alımı yapılacak. İstanbul Fatih Belediyesi Genel İdare Hizmetleri Sınıfı için 30 zabıta memuru alımı gerçekleştirecek. Başvuruda bulunacak adayların erkek olması gerekmektedir ve KPSS puanı en az 70 olmalıdır. Diyanet İşleri Başkanlığı, engelli öğrencilere ders vermek üzere Görme Engelliler ve İşitme Engelliler için alım yapacak. Kur'an Kursu Öğreticisi 100 kişi, İmam Hatip 2300 kişi ve Müezzin Kayyım 50 kişi alımı olacaktır.

kamuda-binlerce-memur-ve-personel-alimi-olacak.jpg

Şartlar ve Başvuru Tarihleri

Başvuruları düşünen adayların en az lise mezunu olmaları ve KPSS puanlarının en az 50 olması gerekmektedir. Antalya Büyükşehir Belediyesi, en az ön lisans mezunu 50 itfaiye eri alımı yapacak. Nuh Naci Yazgan Üniversitesi bünyesine 1 Araştırma Görevlisi alımı gerçekleştirecek. Psikoloji alanında yapılacak olan bu alım için son başvuru tarihi 5 Ekim olarak açıklanmıştır. Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, 1 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapacaktır. Adalet Programı bölümüne başvuracak adayların son başvuru tarihi 5 Ekim'dir. İstanbul Gedik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, toplamda 3 Doçent Doktor, 1 Profesör Doktor ve 2 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapacaktır. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ise birçok farklı fakülte için toplamda 31 Öğretim Üyesi alımı yapacak. Üsküdar Üniversitesi de toplamda 52 Öğretim Üyesi alımı gerçekleştirecektir. Başvuruların son tarihi 5 Ekim olarak belirlenmiştir.