Kıyı Emniyeti Memur Alımı! 15 memur alımı yeni 4 branşta Alınacak

Kıyı Emniyeti Memur Alımı! 15 memur alımı yeni 4 branşta Alınacak
15 memur alımı yeni 4 branşta Alınacak! Kıyı Emniyeti Memur Alımı

Kıyı Emniyeti Memur Alımı! 15 memur alımı yeni 4 branşta Alınacak

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, 4 branşta 15 memur alımı duyurdu. KPSS 60 puanla Kıyı Emniyeti Memur Alımı detayları içeride.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, memur alımı için yeni bir ilan yayımladı. Kıyı Emniyeti Memur Alımı kapsamında toplam 15 pozisyon için alımlar gerçekleştirilecek. İlgili ilan, Türkiye İş Kurumu'nun resmi internet sitesinde duyuruldu.

Genel Müdürlük, 81 ilde ikamet eden ön lisans ve lisans mezunları için Kıyı Emniyeti Memur Alımı yapacağını belirtti.

Adayların, 2022 KPSS sınavına girmiş olması ve belirtilen puan türlerinde en az 60 taban puanına sahip olmaları gerekiyor.

Adayların, belirtilen pozisyonlar için gereken eğitim ve bölüm şartlarını karşılamaları, En az 1 yıl iş tecrübesine sahip olmaları ve SGK hizmet dökümü ile bu durumu belgelendirmeleri, Görevlerini yerine getirebilmeleri için herhangi bir sağlık problemlerinin olmamaları gerekmektedir.

Mühendis kadrosu için adayların, belirtilen mühendislik bölümlerinden birinden mezun olmaları şarttır. Gemici ve yağcı kadrosuna başvuracak adaylarda ise ön lisans mezuniyeti yeterlidir.

Kıyı Emniyeti Memur Alımı için başvurular 23 Ekim 2023'te başlamış olup, 27 Ekim 2023'te son bulacaktır. Adaylar, başvurularını İŞKUR e-Şube üzerinden online olarak yapabileceklerdir.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün bu memur alımı hakkında daha fazla bilgi ve detaylar için Türkiye İş Kurumu'nun resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Başvurularınızda başarılar dileriz!