Koruma Güvenlik Görevlisi alımı! TİGEME ŞEF ALINACAKTIR

Koruma Güvenlik Görevlisi alımı! TİGEME ŞEF ALINACAKTIR
TİGEME ŞEF ALINACAKTIR! Koruma Güvenlik Görevlisi alımı

Koruma Güvenlik Görevlisi alımı! TİGEME ŞEF ALINACAKTIR

TİGEM, koruma güvenlik görevlisi alımı için yeni ilan yayımladı. Koruma güvenlik görevlisi ve diğer kadro detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

TİGEM (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) koruma güvenlik görevlisi alımı dahil, farklı kadrolarda personel alım ilanı yayımladı.

Bu alımlar, TİGEM'in taşra teşkilatı bünyesinde bulunan boş kadrolara yöneliktir. Adaylar için, teknik şef, şef yardımcısı, koruma ve güvenlik amiri ve yardımcısı pozisyonlarında alımlar gerçekleştirilecek.

Ayrıca, görevde yükseltme amacıyla mühendis, veteriner ve tekniker pozisyonları için unvan değişikliği sınavı yapılacak.

Teknik Şef: Ziraat Mühendisi (Tarımsal Mekanizasyon, Tarım Makinaları, Tarımsal Yapılar ve Sulama, Bitkisel Üretim, Zootekni), Elektrik Elektronik Mühendisi, Makine Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Veteriner (Hayvancılık, At Islahı).

Şef ve Yardımcısı: İnsan Kaynakları/Destek Hizmetleri, Finans Yönetimi, Ticaret ve Satın Alma. Koruma ve Güvenlik Görevlisi: Koruma ve Güvenlik Amir Yardımcısı ve Veteriner.

Mühendis: Makine, İnşaat, Ziraat ve Elektrik-Elektronik. Tekniker: Veteriner Sağlık, Ziraat, Elektrik, Makine ve İnşaat.

Adaylar başvurularını E-Devlet üzerinden "Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü- Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım" hizmeti veya Kariyer Kapısı internet adresi üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirebilirler.

Şahsen veya posta yoluyla yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. 17 Ekim 2023'te başlayan başvurular, 24 Ekim 2023'te sona erecek.

Bu haber, koruma güvenlik görevlisi alımı ve diğer kadro alımları hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İlgilendiğiniz pozisyon için başvuru yapmadan önce ilanın detaylarını incelemenizi öneririz. Başvurularınızda başarılar dileriz!