KOSGEB YENİ KAMU PERSONELİ ALIMI! 8 Personel Alımı Başlatıldı

KOSGEB YENİ KAMU PERSONELİ ALIMI! 8 Personel Alımı Başlatıldı
8 Personel Alımı Başlatıldı KOSGEB YENİ KAMU PERSONELİ ALIMI

KOSGEB'in personel alımı hakkında bilgi almak ve başvuru şartlarını öğrenmek için bu makaleyi okuyun. Başvurular 6-17 Kasım 2023 tarihleri arasında yapılacak.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), yeni personel alımları için başvuruları kabul ediyor.

İşte KOSGEB personel alımı hakkında detaylar ve başvuru şartları:

KOSGEB Personel Alımı Şartları

A. GENEL ŞARTLAR (NİTELİKLER)

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği gibi ilgili bölümlerden mezun olmak veya denk bir yurt dışı eğitim almak,

Yazılım, yazılım tasarımı, büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu gibi alanlarda en az 3 yıl (bilişim personeli için) veya en az 5 yıl mesleki deneyime sahip olmak,

En az iki farklı programlama dilini bilme yeteneğine sahip olmak,

Erkek adaylar için askerlik durumunun uygun olması,

İş temposuna uyum sağlayabilen, takım çalışmasına yatkın, temsil yeteneği olan ve muhakeme yeteneğine sahip olmak.

Başvuru Şekli, Yeri ve Tarihi

KOSGEB personel alımı başvuruları 6 Kasım-17 Kasım 2023 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı web sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Lütfen başvuruların belirtilen süre içinde online olarak yapılması gerektiğini unutmayın. Başvurular şahsen veya posta yoluyla kabul edilmeyecektir.

Bu fırsatı kaçırmamak için başvurularınızı zamanında yapmayı unutmayın! KOSGEB'e katkıda bulunmak için başvurularınızı bekliyoruz.

Kaynak: kariyerbankasi