KPSS 2023/6 SGK Sözleşmeli Personel Alımı Ekranı Açıldı! İşte Tüm Detaylar

KPSS 2023/6 SGK Sözleşmeli Personel Alımı Ekranı Açıldı! İşte Tüm Detaylar
Sosyal Güvenlik Kurumu, Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans mezunları için KPSS 2023/6 kapsamında sözleşmeli personel alımı başvurularını açtı

Sosyal Güvenlik Kurumu, enerjik ve yetenekli adayları bünyesine katmak için KPSS 2023/6 kapsamında sözleşmeli personel alımı başvurularını almaya başladı. Adaylar, 5-11 Ekim tarihleri arasında başvurularını tamamlayabilirler.

Bu özel ilana başvuru yapmak isteyenler için tüm detayların yer aldığı haberimizi yayına aldık. Sizlerde devamında gereken ayrıntıları bulabilir ve iş başvurusunu kolayca yerine getirebilirsiniz.

SGK Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

sgk-sozlesmeli-personel-alimi-basvurusu-nasil-yapilir.webp

SGK sözleşmeli personel alımı başvuruları, aisosymgovtr adresi üzerinden yapılacak. Başvuruda bulunmadan önce, ilgili kılavuzları dikkatlice okumak ve gerekli belgeleri tüm adayların en baştan hazırlaması gerekmektedir.

SGK Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

sgk-sozlesmeli-personel-alimi-basvuru-tarihleri-ne-zaman.webp

Bu ilana ilişkin başvurular 5 Ekim 2023 tarihinde başladı. Geçerlilik süresi ise 11 Ekim 2023 tarihine kadar devam edecek. Bu süre içinde başvurularını tamamlayamayan adaylar, işlem yapamayacaklar.

Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans Mezunlarına Ayrı Kadrolar!

SGK sözleşmeli personel alımı kapsamında Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans mezunları için farklı kadrolar açılmıştır. Ortaöğretim mezunları için Temizlik, Aşçı, Bulaşıkçı, Şoför, Elektrik-Elektronik meslek grupları gibi farklı seçenekler sunulmaktadır. Önlisans mezunları için ise Büro Personeli ve Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonları bulunuyor.

Lisans Mezunlarına Büro Personeli Kadrosu

Lisans mezunları için açılan kadrolar arasında Büro Personeli pozisyonu yer almaktadır. Bu pozisyon için mezun olunması gereken bölümler ve aranan şartlar, nitelik kodları ile detaylı bir şekilde belirtilmiştir.

KPSS 2023/6 SGK sözleşmeli personel alımı başvuruları için son tarihi kaçırmadan gereken işlemleri verilen adres linki üzerinden kolayca yerine getirebilirsiniz.