KPSS 50 puanıyla Gaziosmanpaşa Üniversitesi Alım! GOP PERSONEL ALIM

KPSS 50 puanıyla Gaziosmanpaşa Üniversitesi Alım! GOP PERSONEL ALIM
GOP PERSONEL ALIM! KPSS 50 puanıyla Gaziosmanpaşa Üniversitesi Alım

KPSS 50 puanıyla Gaziosmanpaşa Üniversitesi Alım! GOP PERSONEL ALIM

Gaziosmanpaşa Üniversitesi, çeşitli kadro ve pozisyonlar için KPSS 50 taban puanıyla memur alımı gerçekleştiriyor. Başvuru detayları ve pozisyon bilgileri içerikte. Gaziosmanpaşa Üniversitesi, memur alımına dair yeni bir ilan yayınladı.

Bu ilan kapsamında en az lise mezunu adaylara fırsat tanınıyor. Özellikle 2022 KPSS'ye girmiş ve P-94 puan türünden 50 taban puanını yakalamış adaylar için kapılarını aralıyor. Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından belirlenen pozisyonlar şu şekildedir.

2 aşçı alımı: Ortaöğretim mezunu ve aşçılık deneyimi olan adaylar başvurabilir. 1 bahçıvan alımı: Lise mezunu, 36 yaş altı ve daha önce bahçıvanlık yapmış adaylar tercih sebebidir. 1 temizlik personeli alımı.

Hem erkek hem de kadın lise mezunu adaylar için bu pozisyonda fırsat bulunmaktadır. 2 bulaşıkçı alımı: Bu alımda önemli olan KPSS 50 puanıdır. Üniversitenin çeşitli birimlerinde istihdam edileceklerdir.

Tokat iş ilanları kategorisinde yer alan bu ilan için başvurular başlamış durumda. Son başvuru tarihi 3 Kasım 2023. Adaylar başvurularını Personel Daire Başkanlığına doğrudan ya da posta ile gönderebilirler.