Kpss 50 puanıyla Zabıta Alımı Yapacağız! BELEDİYEDEN 30 ZABITA ALIMI DUYURUSU!

Kpss 50 puanıyla Zabıta Alımı Yapacağız! BELEDİYEDEN 30 ZABITA ALIMI DUYURUSU!
BELEDİYEDEN 30 ZABITA ALIMI DUYURUSU! Kpss 50 puanıyla Zabıta Alımı Yapacağız

Kpss 50 puanıyla Zabıta Alımı Yapacağız! BELEDİYEDEN 30 ZABITA ALIMI DUYURUSU!

Şehitkamil Belediyesi 30 zabıta memuru alımı ilanı hakkında detaylar. KPSS 50 puanıyla yapılan alımda başvuru koşulları neler?

Şehitkamil Belediyesi, 30 zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu. Bu ilan, kadın ve erkek adayların başvurularını kabul edecek ve KPSS 50 puan şartını arıyor. İşte alım detayları...

Şehitkamil Belediyesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 30 zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu. Alımlar GİH hizmet sınıfında 8. derece kadroda yapılacak ve 10 kadro lisans mezunlarına, 25 kadro ise ön lisans mezunu adaylara ayrıldı. İşte ilana ilişkin detaylar...

10 zabıta memuru alımı: Başvuru yapacak olan adayların lisans düzeyinde yerel yönetimler bölümü mezunu olması gerekmektedir. 25 zabıta memuru alımı: Lisans mezunu adayların mahalli idareler, mahalli idareler ve zabıta yerel yönetimler ön lisans programlarından birinden mezun olmaları yeterlidir.

2022 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı'nda ön lisans mezunları için P-93, lisans mezunları için P-3 puan türünde en az 50 taban puan almış olmak, bu ilana başvuru yapabilmek için yeterlidir.

Adayların sınavın yapıldığı tarih itibariyle 30 yaşını tamamlamamış olmaları gerekmektedir. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları istenmektedir. Daha önce kamu kurumlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle işten çıkarılmamış olmaları gerekmektedir. Erkeklerin 167 cm, kadınların ise 160 cm boyunda olmaları gerekmektedir.

Bu ilana başvurular 4 Aralık 2023 tarihinde başlayacak ve 8 Aralık 2023 tarihinde sona erecektir. Başvuruları şahsen Şehitkamil Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü adresine yapmanız gerekmektedir: Aydınlar Mh. 03065 nolu cd. No:34 Şehitkamil/GAZİANTEP.