KPSS İstenmeyen MEB Personeli Alımımız Var! 18-40 YAŞ ARASI KAMU ALIMI BAŞLATTIK

KPSS İstenmeyen MEB Personeli Alımımız Var! 18-40 YAŞ ARASI KAMU ALIMI BAŞLATTIK
18-40 YAŞ ARASI KAMU ALIMI BAŞLATTIK! KPSS İstenmeyen MEB Personeli Alımımız Var

KPSS İstenmeyen MEB Personeli Alımımız Var! 18-40 YAŞ ARASI KAMU ALIMI BAŞLATTIK

MEB, KPSS'siz personel alımı için İŞKUR üzerinden ilan yayımladı. Lise mezunu, 18-40 yaş arası vatandaşlar başvurabilecek. Detaylar makalede! MEB KPSS'siz Personel Alımı Detayları Milli Eğitim Bakanlığı, kamu personel alımları için yeni bir adım attı.

Lise mezunu olan 18-40 yaş arası vatandaşlar için KPSS'siz personel alımı başlatıldı. Peki, bu fırsatla hangi pozisyonlar için alımlar gerçekleştiriliyor? Başvuru tarihleri neler? MEB KPSS'siz İş İlanları ve Pozisyonları
MEB'in resmi ilanlarını İŞKUR üzerinden yayımlamaya devam ediyor.

En dikkat çekici ilanlardan biri, M.E.B.Devlet Kitapları Döner Sermaye Müdürlüğü bünyesindeki personel alımı.
Başvuru Şartları ve Gerekli Belgeler. Başvuru yapacak adaylarda aranan temel şartlar. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

En az lise mezunu olmak. 18-40 yaş arası olmak. Kamu haklarından mahrum olmamak.
Askerlikle ilişiği olmamak. Arşiv araştırmasından olumsuz sonuç almamak. Herhangi bir emeklilik aylığı almıyor olmak. İstenen başvuru belgeleri. Nüfus cüzdanı, mezuniyet belgesi, ikametgâh, vukuatlı nüfus kayıt örneği,

SGK hizmet dökümü. Askerlik durumu belgesi, eski hükümlü belgesi, engellilik belgesi ve diğer öncelik belgeleri. Son Başvuru Tarihi ve Teslim Adresi. İŞKUR üzerinden son başvuru tarihi 16 Ekim 2023 olarak belirlenmiştir.

Başvuru belgelerinin 19 Ekim 2023 – 23 Ekim 2023 tarihleri arasında M.E.B Devlet Kitapları Döner Sermaye Müdürlüğü İnsan Kaynakları birimine teslim edilmesi gerekmektedir.

Bütün duyurular ve bilgilendirmeler için Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru sürecini kaçırmamanız adına gelişmeleri yakından takip etmenizi öneririz.