KPSS ŞARTI OLMAYAN 51 KİŞİLİK İŞE ALIM! BELEDİYE kamu personeli alımı

KPSS ŞARTI OLMAYAN 51 KİŞİLİK İŞE ALIM! BELEDİYE kamu personeli alımı
BELEDİYE kamu personeli alımı! KPSS ŞARTI OLMAYAN 51 KİŞİLİK İŞE ALIM

KPSS ŞARTI OLMAYAN 51 KİŞİLİK İŞE ALIM! BELEDİYE kamu personeli alımı

KPSS'siz belediye şoför alımı hakkında tüm detaylar. İki şehirde 51 işçi ve şoför için daimi ve geçici kadro ilanları. Belediyeler, daimi ve geçici kadrolar için beden işçisi ve şoför pozisyonlarında toplamda 51 personel alacak. Bu alımlar, belirtilen iki farklı şehir üzerinden gerçekleştirilecek.

Beden İşçisi Alımı Detayları. Türk vatandaşı olmaları, Kamu haklarından mahrum olmamaları, Askerlik ilişiğinin bulunmamaları, Akıl hastalığı veya bedensel engelinin bulunmamaları, Açık alanda temizlik işleri konusunda bilgili olmaları gerekmektedir.

Başvuru Adresi: Savaş Mah. Sehitpamir Cad. 4 No.lu Belediye İş Hanı No:40 K.3 D:14 İskenderun Hatay. Son başvuru tarihi: 20 Ekim 2023. Mülakat bilgileri sonrasında İSKENT ilan Panosunda duyurulacaktır. Belirtilen belgelerle başvurmaları gerekmektedir.

İş kurumu kayıt belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, öğrenim belgesi, sabıka kaydı belgesi, e sınıfı ehliyet, SRC 4 belgesi, askerlik belgesi, sağlık raporu. Başvuru Adresi: Abdipaşa Beldesi Yeşilpazar Mahallesi Demirciler Sokak No:1 Ulus Bartın.

Başvuru tarih aralığı: 17 Ekim - 18 Ekim 2023. Bu alım ilanları, adayların belediye sektöründe kariyer fırsatlarını değerlendirebilmeleri için önemli bir fırsattır. Belediyelerin sunduğu bu fırsatları değerlendiren adayların, belirtilen şartları yerine getirmeleri gerekmektedir.