KPSS ŞARTSIZ 10 KİŞİ ALACAĞIZ! ÇOMÜ Personel Alımıdır

KPSS ŞARTSIZ 10 KİŞİ ALACAĞIZ! ÇOMÜ Personel Alımıdır
ÇOMÜ Personel Alımıdır! KPSS ŞARTSIZ 10 KİŞİ ALACAĞIZ

KPSS ŞARTSIZ 10 KİŞİ ALACAĞIZ! ÇOMÜ Personel Alımıdır

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nin (ÇOMÜ) yayımladığı iş ilanlarına göre KPSS şartı aranmadan 10 aşçı, temizlik personeli ve işçi alımı yapılacağını öğrenin. Başvuru koşulları ve başvuru süreci hakkında bilgi edinin.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ), Türkiye İş Kurumu kurum dışı iş ilanları üzerinden yayımladığı ilana göre KPSS şartı olmadan 10 aşçı, temizlik personeli ve işçi alımı yapacağını açıkladı. İlana dair detaylar haberimizde verilmektedir.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 10 aşçı, temizlik personeli ve işçi alımı yapacağını ilan etti. Bu alım ilanı, en az lise mezunu adayların başvurularını kabul edecektir. Ön lisans ve lisans mezunları da uygun koşulları sağladığında başvurabilirler.

ÇOMÜ tarafından yapılacak personel alımında aşağıdaki pozisyonlarda alımlar gerçekleştirilecektir. Personel Alımı Başvuru Koşulları

Başvuruların kabul edilebilmesi için her pozisyon için belirlenen başvuru koşulları vardır. İşte bazı pozisyonlara ilişkin başvuru koşulları.

Başvurular, ÇOMÜ Dardanos Yerleşkesi İktisadi İşletmesi Uygulama Oteli adresine şahsen yapılacaktır.

Online başvurular kabul edilmeyecektir. Son başvuru tarihi 31 Aralık 2023'tür. Başvuru yapmadan önce ilgili ilanın tüm koşullarını kontrol etmeyi unutmayın.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nin bu personel alımı fırsatlarından yararlanmak isteyen adayların ilanı yakından takip etmeleri ve başvuru koşullarını karşıladıklarından emin olmaları önemlidir. İyi şanslar!