ZABITA MEMURU ALACAĞIZ! KPSS sıralaması şartıyla 20 Zabıta Atayacağız

ZABITA MEMURU ALACAĞIZ! KPSS sıralaması şartıyla 20 Zabıta Atayacağız
KPSS sıralaması şartıyla 20 Zabıta Atayacağız! ZABITA MEMURU ALACAĞIZ

ZABITA MEMURU ALACAĞIZ! KPSS sıralaması şartıyla 20 Zabıta Atayacağız

KPSS sıralamasıyla zabıta memuru alımı yapılacak. Başvuru şartları, tarihleri ve detaylar bu yazıda bulabilirsiniz. Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü, Seyhan Belediye Başkanlığı kapsamında 20 zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu. Alıma başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

Adayların, bu alıma başvurabilmesi için Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) üzerinden en az 65 puan almış olmaları gerekmektedir.

Adaylar, 27 Kasım 2023 - 01 Aralık 2023 tarihlerinde, Döşeme Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. No:57 Seyhan/Adana'da bulunan Seyhan Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne başvurularını gerçekleştirebilirler.

Başvuru saatleri hafta içi 08.30 - 17.00 arasındadır. 15 Kadro için mezun olunması gereken bölümler.

İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Ekonomi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Uluslararası İlişkiler, Siyasal Bilimler, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Yerel Yönetimler, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği.

5 Kadro için mezun olunması gereken bölümler: Yerel Yönetimler, Gıda Teknolojisi, Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi, Çevre Koruma ve Kontrol, Çevre Sağlığı, Çevre Temizliği ve Denetimi, Acil Durum ve Afet Yönetimi, Özel Güvenlik ve Koruma, Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri, Kültürel Miras ve Turizm, Adalet. İlgili KPSS puan türlerinden asgari KPSS puanını almış olmak.

Erkek adaylar için en az 1.67 m, kadın adaylar için en az 1.60 m boy şartı. Boy ve kilo arasında 10 kg'dan fazla fark olmamalı.

Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Bu alım süreciyle ilgili tüm detayları ve duyuruları resmi ilanları takip ederek öğrenebilirsiniz.