KPSS ve mülakat şartı yok! Hastanede iş fırsatı!

KPSS ve mülakat şartı yok! Hastanede iş fırsatı!
KPSS ve mülakat şartı yok! Hastanede iş fırsatı!

Hastanelerde İş Fırsatları!

KPSS ve Mülakat Yok, İş Var!

Son dakika haberiyle Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), birçok hastanede temizlik, güvenlik, sekreter ve diğer pozisyonlarda KPSS ve mülakat şartı olmadan personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yapılabiliyor.

Kimler Başvurabilir?

En az ilkokul mezunu adaylar arasından seçim yapılacak. Başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, İŞKUR'a kayıtlı olmaları, 18 yaşından büyük olmaları ve hastane ortamında çalışmalarına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor. Sürekli ve vardiyalı çalışabilme yeteneği de aranan özellikler arasında.

Online Başvuru

Başvuru yapmak isteyen adaylar esube.iskur.gov.tr adresini ziyaret ederek başvurularını gerçekleştirebilirler. İŞKUR e-şube sayfasını ziyaret ettikten sonra, "İŞ İLANLARI" bölümüne tıklamaları ve başvurmak istedikleri pozisyonu yazarak "ARA" butonuna tıklamaları gerekmektedir.

kpss-ve-mulakat-sarti-yok-hastanede-is-firsati.jpg

Sağlık Bakanlığı'nın Alımları

2023 yılı içerisinde Sağlık Bakanlığı'nın da çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapması bekleniyor. Bakan Fahrettin Koca, bu alımın yıl sonuna kadar gerçekleştirileceğini açıklamıştı. İlanın Ekim sonu veya en geç Kasım ayında yayımlanması öngörülüyor. İş arayanlar için büyük bir fırsat!