KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI! Bakanlık 463 Personel ALACAK

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI! Bakanlık 463 Personel ALACAK
Bakanlık 463 Personel ALACAK KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 463 personel alımı hakkında detayları öğrenin. Başvuru tarihi, belgeler ve önemli bilgiler burada!

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 463 personel alımı hakkında son duyuruları merak ediyor musunuz? İşte size detaylar:

Başvuruları elektronik ortamda 23 Ocak 2023 ile 12 Şubat 2023 tarihleri arasında kabul edilen

Yedek Adayların, belirtilen belgeleri en geç 21 Kasım 2023 tarihine kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü'ne elden, posta ya da kargo yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir.

Posta yoluyla yapılan başvurularda belgelerin son başvuru tarihi mesai bitimine kadar ulaşması gerekmektedir. Gecikmeli başvurular işleme alınmayacaktır.

Son 1 yıl içinde aynı unvanda 4/B sözleşmeli statüde çalışmış veya kurumlar tarafından sözleşmesi sona erdirilen veya tek taraflı feshedilen adayların atamaları yapılmayacaktır.

Atamaya esas belgelerini teslim etmeyen adaylar, nüfus cüzdanlarının ön ve arka fotokopisi ekleyerek feragat dilekçesi yazmalı ve [email protected] adresine e-posta göndermelidir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın bu önemli personel alımı fırsatını kaçırmamak için gerekli adımları atmayı unutmayın. Başvuru tarihi ve belgelerle ilgili tüm detaylar yukarıda yer almaktadır.

Kaynak: kariyerbankasi