KURUM DIŞINDAN İŞÇİ ALIMI! Ekim 2023 Ayı Kurum Dışı Kamu İşçi Alımıdır

KURUM DIŞINDAN İŞÇİ ALIMI! Ekim 2023 Ayı Kurum Dışı Kamu İşçi Alımıdır
Ekim 2023 Ayı Kurum Dışı Kamu İşçi Alımıdır! KURUM DIŞINDAN İŞÇİ ALIMI

KURUM DIŞINDAN İŞÇİ ALIMI! Ekim 2023 Ayı Kurum Dışı Kamu İşçi Alımıdır

15-31 Ekim tarihleri arasında İŞKUR üzerinden hangi kamu kurumlarının personel alımları olduğuna dair detaylı bilgi ve iş ilanları. İŞKUR, Ekim ayının ortalarında birçok kamu kurumu ve kuruluşunun personel ihtiyacını duyurmaya başladı.

İlkokul mezunlarından lisans mezunlarına kadar geniş bir yelpazede iş arayışında olan bireyler için fırsatlar bulunuyor. İşte 15-31 Ekim tarihlerinde kamu kurumlarının yayınladığı bazı önemli iş ilanları. Adana Feke Belediyesi Personel Hiz. Ltd. Şti. Personel Alımı Tarihi 18.10.2023.

Afyonkarahisar İhsaniye İhsan Ören Taş. Gıda Turzm Mad. Hay. Süt Ürn. Personel Alımı Tarihi: 16.10.2023. Ankara Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı Personel Alımı Tarihi 25.10.2023. Ankara TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletmesi A.Ş. Personel Alımı Tarihleri 18.10.2023.

Bu liste Ekim ayının ikinci yarısında İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlardan sadece bir kısmıdır. İlgilendiğiniz pozisyonlar ve detaylı bilgiler için İŞKUR'un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Not: Kullanılan bazı kamu kurumları, tarihler ve pozisyonlar öne çıkan ve en çok ilgi gören iş ilanlarından seçilmiştir. Adayların başvurmadan önce ilan detaylarını ve şartlarını İŞKUR üzerinden kontrol etmeleri önerilir.