Manisa Büyükşehir Belediyesi Duyurdu Personel Alacağız! 20 Kişiye İhtiyacımız Var

Manisa Büyükşehir Belediyesi Duyurdu Personel Alacağız! 20 Kişiye İhtiyacımız Var
Manisa Büyükşehir Belediyesi, farklı pozisyonlarda istihdam etmek üzere toplamda 20 işçi alımı yapacak. Vakumlu yol süpürme aracı operatörü, şoför ve dış mekân temizlik görevlisi pozisyonları için başvurular başladı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi İş Kapılarını Açıyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 20 sürekli işçi alımı gerçekleştirecek. Bu fırsatla, vakumlu yol süpürme aracı operatörü, şoför ve dış mekân temizlik görevlisi pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

İşçi Alımı İlan Duyurusu

Manisa Büyükşehir Belediyesi, iş arayanlara yeni bir fırsat sunuyor. Toplamda 20 kişilik kadroya, 1 vakumlu yol süpürme aracı operatörü, 1 şoför ve 20 dış mekân temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları:

  • Kamu haklarına sahip olmak,
  • Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olmak,
  • Zorunlu İŞKUR kaydına sahip olmak,
  • Erkek adaylar için askerlik durumuyla ilgili bir sorunun olmaması,
  • 5593 sayılı kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak yönetmelik şartlarını taşımak,
  • Yasa dışı ideolojik faaliyetlere karışmamış olmak,
  • Silahlı güvenlik görevlisi alımı için ilave olarak C sınıfı sürücü kimlik kartı ve G sınıfı vakumlu yol süpürme aracı operatörü belgesine sahip olmak (vakumlu yol süpürme aracı operatörü pozisyonu için).

Başvuru Süreci ve Tarihleri:

Başvurular 25 Ağustos 2023 tarihinde başladı ve 30 Ağustos 2023 tarihine kadar devam edecek. Başvurularınızı cv.manisa.bel.tr adresi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Bu iş fırsatını kaçırmayın, Manisa iş ilanları arasında yer alan bu fırsatı değerlendirin! Siz de Manisa Büyükşehir Belediyesi ailesine katılarak kariyerinize yeni bir yön verebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.