MEB! Öğretmenevi Görevli Alımı! Maaş 22 BİN TLDİR

MEB! Öğretmenevi Görevli Alımı! Maaş 22 BİN TLDİR
Maaş 22 BİN TLDİR! MEB! Öğretmenevi Görevli Alımı

MEB! Öğretmenevi Görevli Alımı! Maaş 22 BİN TLDİR

Millî Eğitim Bakanlığı, Öğretmenevi için deneyimsiz kamu işçisi alımı yapacak. 22 bin TL maaş ve başvuru detayları içerikte bulunmaktadır. Kamu sektöründe yeni bir istihdam fırsatı doğdu.

Millî Eğitim Bakanlığı, Öğretmenevi ve Akşam Sanatlar Okulu'nda görev alacak deneyimsiz kamu işçileri için ilanını duyurdu. İlanda belirtilen maaş dikkat çekici şey şudur. Ortalama 22 bin TL. Millî Eğitim Bakanlığı yeni alımlarla aşçı yardımcısı pozisyonunda istihdam sağlamayı hedefliyor.

Bu alım için en az ilkokul mezunlarını hedefleyen bakanlık, KPSS şartı olmadan işe alım sürecini başlatıyor. 18 yaşını doldurmuş olmak ve 45 yaşını geçmemiş olmak. Hijyen eğitim sertifikası bulunması.

Ustalık belgesi sahibi olması. Turizm ve otelcilik alanında eğitim almış olması tercih sebebi. Alım Süreci ve Gerekli Belgeler şöyledir.

Seçilen adayların atanma süreçleri 30 Ekim 2023 tarihinde Karaman Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu tarafından yapılacak kura ile belirlenecek.

Bu kura 14:00 ve 15:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Bu alım için başvurular 18 Ekim 2023 tarihinde başlamıştır ve 23 Ekim 2023 tarihine kadar devam edecektir.

Başvurular İŞKUR'un online platformu, ALO - 170 hattı veya şahsen yapılabilecek. İlgili iş ilanının numarası ise: 00007871415.