Memur Alımı! BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KPSSLİ yeni memur alımıdır

Memur Alımı! BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KPSSLİ yeni memur alımıdır
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KPSSLİ yeni memur alımıdır! Memur Alımı

Memur Alımı! BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KPSSLİ yeni memur alımıdır

Boğaziçi Üniversitesi, KPSS 60 taban puanla 22 memur alımı yapacak. Farklı kadro pozisyonları için alımlar detaylı olarak açıklandı.

Memur Alımı duyurusuyla gündeme gelen Boğaziçi Üniversitesi, farklı kadro pozisyonları için toplamda 22 personel alımı yapacağını belirtti.

Bu alım, lise, ön lisans ve lisans mezunlarına yönelik olup, KPSS sınavına katılmış adaylar arasından gerçekleştirilecektir.

Ön lisans mezunu, elektrik veya elektrik teknolojisi bölümünden; B sınıfı sürücü belgesi ve bilgi ters işletmenliği sertifikasına sahip adaylar arasından alım yapılacaktır.

Lise veya dengi okul mezunu, elektrik elektronik teknolojisi bölümünden; orta derecede İngilizce bilen ve bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip adaylar arasından alım yapılacaktır.

Lisans mezunu, elektrik, elektronik, bilgisayar veya jeofizik mühendisliği bölümlerinden alım yapılacaktır.

Ön lisans mezunu yönetim veya yönetici asistanlığı, lise mezunu müzecilik veya sanat tarihi bölümlerinden alım yapılacaktır. Web sayfası hazırlama ve yönetimi konusunda bilgili adaylar tercih edilecektir.

Memur Alımı başvuruları 24 Ekim 2023'te başlamış olup, son başvuru tarihi 7 Kasım 2023'tür. Adaylar, belirtilen belgelerle Üniversitenin Hisar Kampüsündeki başvuru noktalarına şahsen başvurmalıdır. Posta veya online başvurular kabul edilmeyecektir.

Bu alım, adayların uzmanlık alanlarına ve eğitim seviyelerine göre farklı kategorilerde gerçekleştirilecek olup, tüm detaylar ve başvuru koşulları üniversitenin resmi sitesinde yer almaktadır.