Memuru olma şansını kaçırmayın! 1000+ iş ilanı için başvuru detayları!

Memuru olma şansını kaçırmayın! 1000+ iş ilanı için başvuru detayları!
Memuru olma şansını kaçırmayın! 1000+ iş ilanı için başvuru detayları!

Kamu Kurumlarından İş İlanları!

Kamu Kurumları, 1.011 İşçi ve Memur Arıyor!

Kamu kurumları, toplamda 1.011 işçi, memur ve kamu çalışanı istihdam etme kararı aldı. Sağlık Bakanlığı, üniversiteler ve belediyeler de bu iş fırsatlarını sunuyor. İşte, başvuru koşulları ve ayrıntılar:

Kadıköy Belediyesi Personel Alımı

Kadıköy Belediyesi, farklı pozisyonlarda toplamda 32 memur alımı yapacak. Her bir pozisyonun farklı gereksinimleri ve başvuru süreçleri bulunmaktadır. Başvuru detaylarına göz atın ve başvurun.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde iki farklı pozisyon için memur alımı yapacak. Başvurular, personel seçme sınavı puanlarına dayanmaktadır. Gerekli bilgilere ulaşın ve iş başvurularınızı yapın.

memuru-olma-sansini-kacirmayin-1000-is-ilani-icin-basvuru-detaylari.jpg

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı, farklı sektörler ve pozisyonlar için memur alımı yapacak. Bu işe alım kampanyaları ilk kez çekilişle gerçekleştirilecek. Detayları resmi web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel Alımı

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, kendi bünyesine 7 işçi alımı yapacak. Farklı pozisyonlar ve başvuru koşulları hakkında ayrıntılı bilgiler resmi olarak yayınlandı.

Sözleşmeli Personel Alımları

Ankara Üniversitesi Bilişim Fakültesi ve Tıp Fakültesi Hastaneleri için 4 sözleşmeli personel alımı yapacak. İlgili şartlar ve başvuru detaylarına Ankara Üniversitesi resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.