Migros 30 Bin TL Maaşla Personel Alıyor!

Migros 30 Bin TL Maaşla Personel Alıyor!
Migros 30 Bin TL Maaşla Personel Alıyor!

Migros Personel Alım İlanları

Türkiye'nin önde gelen market zinciri olan Migros, yeni personel arayışına girdi. Hem mağaza çalışanlarına hem de idari pozisyonlara personel alımı yapacaklarını açıkladı. İşte bu fırsatları kaçırmamak için bilmeniz gereken detaylar:

İşçi Alımı İş İlanları Koşulları

Mağaza Yönetim Personeli pozisyonu için başvuracak adaylardan minimum 2 yıllık mağaza müdürü deneyimi istenmektedir. Ayrıca, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen ve insan ilişkilerinde başarılı olan adaylar tercih edilecektir.

İdari Birimler Personeli Başvuruları

İdari Birimler Personeli pozisyonu için adaylardan herhangi bir üniversitenin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği gibi bölümlerden diploma sahibi olmaları beklenmektedir. Ayrıca, daha önce agile takımlarında çalışmış ve tedarik zinciri alanında 1 veya 2 yıl deneyime sahip olmak gerekmektedir.

Pazarlama Marka Yönetimi Uzmanı Başvuruları

Pazarlama Marka Yönetimi Uzmanı pozisyonu için adayların İngilizce bilmesi, lisans diplomasına sahip olmaları ve takım çalışmasına yatkın, dikkatli bireyler olmaları gerekmektedir.

Dağıtım Merkezi Müdür Yardımcısı İş Fırsatı

Dağıtım Merkezi Müdür Yardımcısı pozisyonu için başvuracak adaylardan herhangi bir üniversitenin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği gibi lisans bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Ayrıca, depo yönetim süreçlerinde minimum 4 yıl deneyime sahip olmaları ve MS Office programlarını yüksek derecede kullanabilmeleri gerekmektedir.

Pazarlama Planlama ve Veri Analitiği Uzmanı İlanı

Pazarlama Planlama ve Veri Analitiği Uzmanı pozisyonu için adaylardan iyi derecede Excel kullanabilme yeteneği beklenmektedir. Ayrıca, herhangi bir üniversitenin İstatistik, Matematik, İktisat, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği gibi bölümlerinden diploma sahibi olmaları ve ileri seviyede İngilizce bilmeleri gerekmektedir.

migros-30-bin-tl-maasla-personel-aliyor.jpg

Mağaza Çalışanı İş Başvuruları

Mağaza Çalışanı pozisyonu için adayların vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilme, müşteri isteklerine göre et ürünlerini hazırlama ve mağazanın ihtiyaç duyduğu ürünleri temin etme deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Migros tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı başvurularını online olarak şu adresten yapabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.