MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI 21 SÖZLEŞMELİ işçi alımı başladı! İŞ İLANLARI YENİ

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI 21 SÖZLEŞMELİ işçi alımı başladı! İŞ İLANLARI YENİ
İŞ İLANLARI YENİ MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI 21 SÖZLEŞMELİ işçi alımı başladı

Millî Eğitim Bakanlığı'nın düzenlediği sözleşmeli bilişim personeli alım sınavına başvur ve detayları öğren. KPSSP3 puanı ile ilgili önemli bilgiler.

Millî Eğitim Bakanlığı, büyük ölçekli bilgi işlem birimlerinde sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

İşte başvuru şartları ve detaylar

Millî Eğitim Bakanlığı, 31.12.2008 tarihli ve 27097 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” kapsamında, sözleşmeli bilişim personeli alımı için sınav düzenleyecektir.

Başvuru ve sınav detayları aşağıda yer almaktadır.

1. Sınav Detayları ve Başvuru Şartları

Sınav tarihi: 08 – 12 Ocak 2024.

Başvuru süreci: 04 – 08 Aralık 2023.

İlan edilen pozisyonlar: Yazılım (Front-End) Uzmanı, Yazılım (Asp.Net) Uzmanı, Bilgi Güvenliği Uzmanı, Ağ Uzmanı, Kıdemli Grafik Tasarım Uzmanı, Kıdemli Ağ Uzmanı, Kıdemli Sistem Uzmanı, Kıdemli Yazılım (Asp.Net) Uzmanı.

Personel alımı: Toplam 21 kişi.

İnternet Başvuru Tarihleri: 04 – 08 Aralık 2023. Sınava Girecek Adayların İlanı: 29 Aralık 2023. Sözlü/Uygulamalı Sınav Tarihleri: 08 – 12 Ocak 2024.

İlginizi çekebilecek bu sözleşmeli bilişim personeli alımı hakkında detayları öğrenmek ve başvuru yapmak için www.meb.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: kamuilan

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.