Milli Sporcular için Beden Eğitimi Sözleşmeli Öğretmenlik Başvuru Ekranı Açıldı!

Milli Sporcular için Beden Eğitimi Sözleşmeli Öğretmenlik Başvuru Ekranı Açıldı!
Milli Sporcular için Beden Eğitimi Sözleşmeli Öğretmenlik Başvurusu için gerekli ekran açıldı.

Türkiye'de milli sporcular için yeni bir sunan MEB başvuruya dair gerekli s,stemi devreye aldı. Milli sporcular, beden eğitimi alanında sözleşmeli öğretmenlik yapma şansına sahipler.

Başvuru Ekranı Açıldı!

Milli sporcular için önemli bir fırsat olan beden eğitimi sözleşmeli öğretmenlik başvuru ekranı resmi olarak açıldı. Bu fırsattan yararlanmak isteyen milli sporcular, başvurularını çevrimiçi olarak yapabilirler.

MEB Milli Sporcular Beden Eğitimi Sözleşmeli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Başvuruların son tarihine dikkat edilmesi önemlidir.

Bu özel göreve başvuru yapma isteyen kişiler MEB sitesi üzerinden “ Milli Sporcular için Beden Eğitimi Sözleşmeli Öğretmenlik Başvurusu” bölümüne gelerek “ Başvuru İçin Tıklayınız” bölümüne giriş yapmalıdır.

Bu ilana başvuru yapan kişiler başvuru çeşidini seçmeli ve e-devlet bilgilerini kullanarak sisteme resmi bilgilerini ulaştırmalıdır.

Ekran üzerinden yapılan yönlendirme neticesinde Milli Sporcular için Beden Eğitimi Sözleşmeli Öğretmenlik Başvurusunu kolayca tamamlamak mümkün.

Milli Sporcular için Beden Eğitimi Sözleşmeli Öğretmenlik Başvurusuna Kimler Başvurabilir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

En az lise veya dengi bir okuldan mezun olmak,

Milli sporcu unvanına sahip olmak,