Namık Kemal Üniversitesi sözleşmeli personel alım i̇lanıyla 148 nitelikli personel aranıyor!

Namık Kemal Üniversitesi sözleşmeli personel alım i̇lanıyla 148 nitelikli personel aranıyor!
Namık Kemal Üniversitesi sözleşmeli personel alım i̇lanıyla 148 nitelikli personel aranıyor!

Başvuru Şartları

Başvuruda bulunacak adayların, Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları karşılamaları gerekiyor. Ayrıca, 2022 yılı KPSS sınavında öğrenim durumlarına uygun puan türünden en az 60 puan almış olmaları da bir diğer önemli gereklilik.

namik-kemal-universitesi-sozlesmeli-personel-alim-ilaniyla-148-nitelikli-personel-araniyor.jpg

Kadrolar ve Pozisyonlar

Bu ilan çerçevesinde farklı pozisyonlar için personel alınacaktır:

Veteriner Hekim Alımı, Kamu Üniversitesi, 2 yıl klinik deneyime sahip veteriner fakültesi mezunu 2 veteriner hekim arayışında.

Eczacı Alımı, Eczacılık lisans programından mezun olanlar için 2 pozisyon mevcut. Bu pozisyonlar için KPSS şartı aranmıyor.

Mühendis Alımı, İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan 1 mühendis alınacak.

Fizyoterapist Alımı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans mezunu olanlar arasından 2 fizyoterapist seçilecek.

Hemşire Alımı, Hemşirelik veya sağlık bilimleri lisans programlarından mezun olan 55 hemşire adayı istihdam edilecektir.

Sağlık Teknikeri Alımı, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mezunu olanlar arasından 6 tekniker alınacak. Bu pozisyonlardan bazıları şunlardır: eczane teknikeri, anestezi teknikeri, patoloji laboratuvar teknikeri, diş protez teknolojisi mezunu.

Laborant Alımı, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mezunu laborant ve veteriner sağlık programlarından mezun toplam 7 laborant aranıyor.

Röntgen Teknisyeni Alımı, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri mezunu olan 4 röntgen teknisyeni pozisyonu açık.

Sağlık Teknisyeni Alımı, Radyoloji veya anestezi teknisyenliği mezunu 4 personel arayışında.

Büro Personeli Alımı, İşletme, iktisat, maliye, işletme yönetimi, sekreterlik gibi alanlardan mezun 38 personel istihdam edilecektir. Ayrıca, Adalet Meslek Yüksekokulu ön lisans programından mezun 4 personel ve büro yönetimi ve sekreterlik alanlarından mezun 10 personel alınacaktır.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alım,: Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmuş ve özel güvenlik kimlik kartına sahip olan, 35 yaşını aşmamış, vardiyalı çalışmaya uygun, sağlıklı ve belirli fiziksel özelliklere sahip erkek adaylar için toplamda 6 pozisyon açılmıştır.

Başvuru yapacak adayların gerekli belgeleri tamamlamaları gerekmektedir. Başvuru belgeleri şunlardır: Dijital başvuru formu, KPSS sınav sonuç belgesi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, askerlik durumunu bildirir belge, nüfus cüzdanı fotokopisi, fotoğraf, veteriner hekimler için deneyim belgesi, zootekni mühendisleri için B sınıfı ehliyet, koruma ve güvenlik görevlileri için özel güvenlik kimlik kartı.

Son başvuru tarihi 20 Eylül 2023'tür. Başvuruları gerçekleştirmek için Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi'nin resmi internet sitesini (BAŞVURU NKU EDU TR/PERSONEL) ziyaret edebilirsiniz. Bu büyük istihdam fırsatını kaçırmayın!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.