OGM! Yeni İlk Kez İşe Başlayacak 1377 Kişiye Ekmek Kapısı Olacak

OGM! Yeni İlk Kez İşe Başlayacak 1377 Kişiye Ekmek Kapısı Olacak
Yeni İlk Kez İşe Başlayacak 1377 Kişiye Ekmek Kapısı Olacak! OGM

OGM! Yeni İlk Kez İşe Başlayacak 1377 Kişiye Ekmek Kapısı Olacak

Orman Genel Müdürlüğü yeni ilk kez işe başlayacak ve personel olacak kişiler için alım açıklaması yaptı. Tam olarak sayı 1377 şeklinde belirtildi ve bu sayının detaylarında ise şu söylendi.

1128 sözleşmeli orman muhafaza memuru ve 249 sözleşmeli mühendis olarak bir alım yapacağız denildi. Orman Genel Müdürlüğü bu alımla ilgili ayrıntılara ise şu şekilde devam etti.

Resmi sayfasında da duyurduğu bu alımda atama evrakları konusu da ele alındı. Bu atamaya esas evrakların süresinde teslim edilmesi ise bir başka önemli detay olarak belirtildi. Alım konusunda evraklarında eksiksiz teslimine dikkat edilmelidir.

Bu işe uygun olan ve bu işi isteyen adaylar mutlaka 13.10.2023 – 20.10.2023 tarihleri arasında e-Devlet üzerinde Orman Genel Müdürlüğü şeklinde başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Bu kamu işçi alımına ilişkin son tarih ise 20.10.2023 şeklinde olacaktır. Başvuruların ise mutlaka şahsen yapılması da önem arz etmektedir.

Bu alımda olumlu olanlar için genel müdürlüğün resmi internet sitesinde yani www.ogm.gov.tr adresinde olumlu adaylar ilan edilecektir. Şimdiden Orman Genel Müdürlüğü ilanına baş vuru yapacaklara hayırlı olsun diyoruz.