ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ! Yeni sözleşmeli personeller Alacağız

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ! Yeni sözleşmeli personeller Alacağız
Yeni sözleşmeli personeller Alacağız! ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ! Yeni sözleşmeli personeller Alacağız

Ondokuz Mayıs Üniversitesi, 2022 KPSS puanlarına göre sözleşmeli personel alımı gerçekleştiriyor.

Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden yapılabiliyor ve belirli kriterlere uygun adaylar, belirtilen pozisyonlar için değerlendiriliyor.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi, farklı eğitim seviyelerinden mezun adayları bünyesine katmayı hedefliyor.

Başvuracak adaylardan genel şartlar ve belirli nitelikler aranıyor. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun belirlediği şartları taşıyan adaylar, unvanlarına uygun pozisyonlara başvurabiliyor.

Başvurular, 16/10/2023-30/10/2023 tarihleri arasında e-Devlet Kapısı üzerinden “Ondokuz Mayıs Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilir.

Adaylar, KPSS puanı ve diğer belgeleri ile birlikte değerlendirilecek. 2022 KPSS (B) grubunun ilgili puan türünde en yüksek puanlı adaylardan başlanarak sıralama yapılacaktır.

Başvuruların değerlendirilmesi ve sonuçları Üniversite'nin resmi internet sayfasında duyurulacaktır.

Belirli pozisyonlar için belirtilen genel ve özel şartlara sahip adaylar, Üniversite'nin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü, Rektörlük ve bağlı birimler, Diş Hekimliği Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Ladik Meslek Yüksekokulu,

Çarşamba Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsü ve Havza Meslek Yüksekokulu bünyesinde istihdam edilecektir.

İlgili tüm pozisyonlarda adayların atanmasına müteakip, farklı birimlerde de görevlendirilebilecekler.

Başvuruların tam ve eksiksiz bir şekilde yapılması, belgelerin doğru ve zamanında teslim edilmesi büyük önem taşımaktadır.

Adaylar, başvuru süreciyle ilgili olarak, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’nın belirtilen iletişim kanallarından bilgi alabilirler.

Bu süreç, Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nin, kalifiye ve nitelikli personeli bünyesine katma amacını gösteriyor ve adaylara kariyer fırsatları sunuyor.

Başvuru sürecinin detayları ve ilanla ilgili daha fazla bilgi için Üniversite'nin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: isealimkariyerkapisi