PERSONAL ve İŞÇİ ALIMI! Hayat Emeklilik Yeni İşçi Alımı Başlattı

PERSONAL ve İŞÇİ ALIMI! Hayat Emeklilik Yeni İşçi Alımı Başlattı
Hayat Emeklilik Yeni İşçi Alımı Başlattı! PERSONAL ve İŞÇİ ALIMI

PERSONAL ve İŞÇİ ALIMI! Hayat Emeklilik Yeni İşçi Alımı Başlattı

Hayat Emeklilik, 81 farklı şehirden personel ve işçi alımı ilanı yayınladı. Farklı kadro ve pozisyonlarda tam zamanlı personel ve işçi alımı yapılacak.

81 farklı şehirden başvuruların kabul edileceği bu personel ve işçi alımı ilanı, kurumun geniş bir coğrafi alanda istihdam etmeyi planladığının göstergesi.

Hayat Emeklilik, farklı kadro ve pozisyonlarda personel ve işçi alımı yapmayı hedefliyor. KPSS puanı şartı aranmadan gerçekleştirilecek olan alım ilanı, yeni başlayan pozisyon seviyesinde satış departmanında olacak.

Personel ve işçi alımı ilanı kapsamında, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Muğla ve Trabzon şehirlerinde alım yapılacaktır.

Personel ve işçi alımı ilanı, platform asistanı, sigorta yöneticisi, proje menajeri, aktüerya raporlama uzmanı, satış koordinasyonu ve iletişim personeli, sigorta yöneticisi, destek sorumlusu ve birikim güvence danışmanı unvanlarını içermektedir.

Satış alanında kariyer hedefleyen ve başarı odaklı adaylar, personel ve işçi alımı ilanı için başvuruda bulunabilirler. Adayların müşteri yönetimi, ilişki geliştirme, etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek olması bekleniyor.

Planlama ve organize etme yeteneklerine sahip olan, askerlik görevini tamamlamış veya en az bir yıl tecilli erkek ve kadın adaylar başvurabilirler.

Tercihen bireysel emeklilik ve SEGEM lisansına sahip olan adaylar ile üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden veya meslek yüksekokullarından kadro uygun bölümlerinden mezun olanlar tercih edilecektir.

Adayların kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması ve arşiv ve güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç alması gerekiyor.

Hayat Emeklilik tarafından yayımlanan personel ve işçi alımı ilanına başvurular başlamıştır. Başvuru koşullarını sağlayan adaylar, müracaatlarını Hayat Emeklilik'in resmi internet sitesi https://www.agesa.com.tr/ adresi aracılığıyla çevrim içi olarak yapabilirler.

Hayat Emeklilik'in yayınlamış olduğu bu personel ve işçi alımı ilanı, farklı şehirlerde geniş bir alanda istihdam olanağı sunuyor. İlgilenen adaylar belirtilen kriterleri göz önünde bulundurarak başvurularını gerçekleştirebilirler.