Personel Alımı! KAMU KURUMU 23 KİŞİYİ İŞE ALACAĞINI DUYURDU

Personel Alımı! KAMU KURUMU 23 KİŞİYİ İŞE ALACAĞINI DUYURDU
KAMU KURUMU 23 KİŞİYİ İŞE ALACAĞINI DUYURDU! Personel Alımı

Personel Alımı! KAMU KURUMU 23 KİŞİYİ İŞE ALACAĞINI DUYURDU

Kamu ve özel sektör, sınavsız personel alımı duyurularını açıkladı. En az ilkokul mezunu adaylar, personel alımı fırsatlarını kaçırmamalı. Türkiye İş Kurumu ve GOPAŞ Gaziosmanpaşa İnşaat Yatırım Şirketi, sınavsız personel alımı yapacaklarını duyurdu.

Kamu kurumu, 5 farklı kadroda toplam 23 personel alımı yaparken, GOPAŞ ise 23 işçi alımı yapacak.

Personel alımı, en az ilkokul mezunu adaylara yönelik olup, lisans, lise ve ön lisans mezunu adaylar da şartları sağlaması halinde başvuruda bulunabilecekler.

5 kişi şap işçisi, 5 kişi alçı dekorasyon işçisi, 3 kişi ahşap yer döşeme işçisi, 5 kişi inşaat boyacısı, 5 kişi elektrik tesisatçısı.

Elektrik tesisatçısı alımı için adayların inşaat elektrik tesisatı ustası olmaları, inşaat boyacısı alımı için bina inşaatında boya ustası olmaları ve kamu haklarından kısıtlı olmamaları, ahşap yer döşemesi alımı için inşaat, ahşap ve yer döşemeci ustası olmaları ve 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Alçı dekorasyon işçisi alımı için bina inşaatında alçıpan ustası olmaları ve en az ilköğretim mezunu olmaları, şap işçisi alımı için ise inşaat şap imalatı ustası olmaları gerekmektedir.

Başvurular, 19 Ekim 2023 tarihi itibariyle başlamış olup, son başvuru tarihi 23 Ekim 2023 olarak belirlenmiştir.

İstanbul iş ilanları kategorisinde yer alan ilana başvuracak adayların İstanbul ilinde ikamet ediyor olmaları ve başvurularını Kazım Karabekir Mahallesi 825. Sokak N:20 adresine şahsen yapmaları gerekmektedir. Seçilecek personeller, tam zamanlı olarak istihdam edilecek ve geçici kadroda görev alacaklar.