SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU! Yeni Personel Alım

SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU! Yeni Personel Alım
Yeni Personel Alım! SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU!

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'nun (TİTCK) sözleşmeli personel alımı hakkında tüm detayları öğrenin. Başvuru şartları, tarihleri ve daha fazlası.

TİTCK Sözleşmeli Personel Alımı Hakkında Bilgilendirme

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alacak. İşte detaylar:

1. Destek Personeli (Şoför) - 2 Kişi

2022 KPSS (B) grubu sınavına girmiş ve P93 puan türünden en az 60 puan almış olmalısınız. Herhangi bir ön lisans programından mezun olmalısınız. Geçerliliği devam eden D veya DE sınıfı sürücü belgeniz olmalı.

En az 1 yıl şoför olarak çalıştığınızı belgelemelisiniz. Başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşını geçmemelisiniz. Görevlendirme İstanbul Denetim Hizmetleri Ofisinde yapılacaktır.

2. Teknisyen (İnşaat Teknolojisi) - 1 Kişi

2022 KPSS (B) grubu sınavına girmiş ve P94 puan türünden en az 60 puan almış olmalısınız. Ortaöğretim kurumlarının İnşaat Teknolojisi alanından mezun olmalısınız.

En az 1 yıl İnşaat Boyacısı/Boyacı olarak çalıştığınızı belgelemelisiniz. Başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşını geçmemelisiniz.

Başvuru Şartları

Genel şartlar:

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımalısınız.

Özel şartlar:

Tercih ettiğiniz pozisyonun gereksinimlerini karşılamalısınız. 2022 KPSS (B) grubu sınavına girmiş ve ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmalısınız. Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamalısınız.

Çalışmanıza engel bir vücut veya akıl hastalığınız olmamalı. Nöbet usulü çalışmanıza engel bir durumunuz olmamalı.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi gereği istihdam edilenlerin sözleşmelerinin feshedilmesi veya Bakanlar Kurulu Kararı ile istisna dışında sözleşmeyi tek taraflı feshetmemelisiniz.

Başvuru Süreci ve Sonuçlar

Başvurular 30/10/2023 - 13/11/2023 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden yapılmalıdır. Her aday sadece bir pozisyona başvurabilir.

Başvuruda istenen belgeler e-Devlet üzerinden alınacak ve başvuru aşamasında yüklenmeyecektir. Yedek adaylar belirlenecektir. Güvenlik soruşturması veya arşiv araştırması yapılacaktır.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'nun sözleşmeli personel alımı hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Kariyer Kapısı adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın ve başvurularınızı zamanında yaparak yeni bir kariyere adım atın!

Kaynak: isealimkariyerkapisi