ŞEKERBANK PERSONEL ALIMI! Online olarak ikamet şartsız personel Alınacak

ŞEKERBANK PERSONEL ALIMI! Online olarak ikamet şartsız personel Alınacak
Online olarak ikamet şartsız personel Alınacak! ŞEKERBANK PERSONEL ALIMI

ŞEKERBANK PERSONEL ALIMI! Online olarak ikamet şartsız personel Alınacak

Şekerbank, resmi kariyer sayfası üzerinden çeşitli pozisyonlara personel alımı duyurusu yaptı. Şekerbank, bankacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen adaylar için yeni bir personel alımı duyurusunda bulundu.

Resmi kariyer sayfası üzerinden yapılan duyuruya göre, banka çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapacak.

İkamet şartı aranmadan gerçekleştirilecek bu alım, en az lise mezunu adayları hedef alıyor. Farklı öğrenim düzeylerinden başvurular da kabul edilecek.

Adaylardan, bankacılık sektöründe kariyer hedefi olanlar, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecekler, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecekler ve yurtiçi veya yurtdışı seyahatlere açık olmaları bekleniyor.

Satış kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu olan adaylardan alım yapılacağı belirtiliyor.

Şekerbank personel alımı başvuruları, bankanın resmi kariyer sayfası üzerinden online olarak gerçekleştirilecek.

Adaylar, "https://www.sekerbank.com.tr/hakkimizda/insan-kaynaklari/ise-alim" adresi üzerinden başvurularını tamamlayabilirler.

Başvuruların alınmaya başlandığı ve adaylardan gelen başvuruların, bankanın insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirileceği belirtiliyor.

Şekerbank, bu personel alımı ile hem kendi bünyesinde istihdam yaratmayı, hem de müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmayı hedefliyor.

Banka, her geçen gün daha fazla personel istihdam ederek işsizlik sorununa çözüm bulmayı ve finans sektöründe kariyer yapmak isteyen adaylara fırsatlar sunmayı amaçlıyor.

Bu kapsamda, Şekerbank'ın gerçekleştireceği personel alımı, bankacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen adaylar için büyük bir fırsat olarak görünüyor.

Başvuruların tamamlandıktan sonra, uygun görülen adaylarla iletişime geçilerek mülakat süreçleri başlatılacak ve seçilen adaylar, Türkiye'nin köklü finans kuruluşlarından birinde kariyerlerine yeni bir sayfa açma fırsatı bulacaklar.

Başvurularınızı zamanında gerçekleştirerek, Şekerbank'ın sunduğu bu kariyer fırsatından yararlanabilirsiniz.