SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAĞIZ! KOSGEB YENİ 8 kişi alımını başlattık

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAĞIZ! KOSGEB YENİ 8 kişi alımını başlattık
KOSGEB YENİ 8 kişi alımını başlattık! SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAĞIZ

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAĞIZ! KOSGEB YENİ 8 kişi alımını başlattık

KOSGEB'in 8 sözleşmeli personel alım detayları ve başvuru kriterleri. KPSS şartı aranmayan pozisyonlar ve başvuru tarihleri hakkında bilgilendirme. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), 8 adet yeni personel alımı yapacak.

Bu alımlar hem KPSS’li hem de KPSS’siz adaylar için geçerli olacak. Resmî Gazetede 18 Ekim 2023'te duyurulan bu ilanla alınacak olan personeller, belirlenen sınav sonucunda seçilecek. Bu personeller özellikle bilişim sektöründe görev alacaklar.

Alım süreci için başvuracak adayların bazı kriterlere sahip olması gerekiyor. Lisans mezuniyeti: Yazılım, bilgisayar, elektrik, elektronik mühendisliği veya endüstri mühendisliği gibi bölümlerden birinden mezun olmalılar.

Fen edebiyat, eğitim ve öğretim bilim fakültelerinin ilgili bölümlerinden, istatistik, matematik ya da fizik bölümlerinden mezun olanlar da başvuruda bulunabilir. Tecrübe: Mesleki ücret tavanı 2 katını geçenler için 3 yıl, diğerleri için ise 5 yıl. Programlama bilgisi: Güncel programlama dillerinden en az iki tanesini bilmek.

Takım çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve temsil yeteneği yüksek bireyler tercih edilecektir. Başvurular 18 Ekim 2023 tarihinde online olarak alınmaya başlanmıştır.

Son başvuru tarihi ise 17 Ekim 2023'tür. Adayların başvurularını e-Devlet üzerinden "KOSGEB – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı" web adresi üzerinden yapmaları gerekiyor. Direkt elden ya da posta yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacak.