SYDV ASHB Mülakatsız 4 kişi! Devlete Personel Olma Şansı

SYDV ASHB Mülakatsız 4 kişi! Devlete Personel Olma Şansı
Devlete Personel Olma Şansı! SYDV ASHB Mülakatsız 4 kişi

SYDV ASHB Mülakatsız Şekilde 4 kişiyi ALACAK! Devlete Personel Olma Şansı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı SYDV bünyesinde mülakatsız devlet personeli alım ilanları ve başvuru detayları. Tüm detaylar için okuyunuz. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), toplamda 4 yeni personel alımı yapacağını duyurdu.

İlgili ilanda, 1 koordinatör ve 3 temizlik görevlisi alımı yapılacağı belirtildi. Başvuruların başlamış olduğu belirtilirken, ilanın tüm detaylarına aşağıda ulaşabilirsiniz. 1 Koordinatör Alımı için. En az ilkokul mezunu olmak.

B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. 50 yaşını aşmamış olmak. Medeni hakları kullanma yeteneğine sahip olmak. Temizlik personelinin koordinasyonunu sağlayabilecek yetkinlikte olmak. En az ilkokul mezunu olmak.

Herhangi bir bedensel ya da akılsal engelinin bulunmamak. Yaşlı ve engelli bireylerin kişisel bakımlarını yapabilecek kapasitede olmak. Etkili iletişim kurma, sabırlı olma ve uyumlu çalışma yeteneğine sahip olmak. Yaşlı engelli bakım sertifikasına sahip olmak ve B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.

İstanbul'daki Kağıthane SYDV tarafından yayımlanan ilan için son başvuru tarihi 24 Ekim 2023 olarak belirlendi.

Adaylar başvurularını ilgili kuruma e-posta ya da şahsen yapabileceklerdir. Farklı yöntemlerle yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Bu süreç içerisinde tüm başvuru detaylarına dikkat edilmesi gerektiğini belirtelim.