TARIM ORMAN BAKANLIĞI! 21 Kişinin İşe Alım Hayalleri Gerçek Olacak

TARIM ORMAN BAKANLIĞI! 21 Kişinin İşe Alım Hayalleri Gerçek Olacak
21 Kişinin İşe Alım Hayalleri Gerçek Olacak! TARIM ORMAN BAKANLIĞI.

TARIM ORMAN BAKANLIĞI! 21 Kişinin İşe Alım Hayalleri Gerçek Olacak

Tarım ve Orman Bakanlığı yeni personel alımlarına başlayacağını duyurdu. Bilgi teknolojileri müdürlüğü açıklamalarda bulundu ve ekledi. Tam zamanlı İstihdam konusunda yeni işçilerin alımına acilen başlamalıyız.

Ankara için KPSSli ve KPSS olmaksızın yeni alımlar kısa süre içinde başlatılacak. Resmi gazeteye verilen bakanlık ilamına göre Tarım ve Orman Bakanlığı yaklaşık olarak 21 kişiyi işe alacağını açıkladı.

Başvuru detaylarında bakıldığında 2022 yıllarında 2023 yıllarında alınan KPSS sonuçları baz alınacağı bildirildi. Alım aşamasında fakültelerdeki 4 yıllık üniversitelerin yazılım, elektrik ve elektronik mühendisliklerinden mezun olmaları şartları aranmaktadır.

13.10.2023 – 29.10.2023 tarihleri arasında baş vurular kabul edilecektir. Bu tarihlere dikkat ederek baş vuru yapmak isteyen bu işe girmek isteyenlerin baş vuru yapabileceği adres ise şu şekilde belirtilmiştir.

Başvuru adresi: https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ Başvuru yapmak için önemli ayrıntı ise şu şekildedir. Başvuruyu E-devlet şifrenizi kullanarak yapabileceksiniz. Bakanlığın açmış olduğu bu işe alım için şimdiden sizlere bol şans diliyoruz.

İşe alımınız gerçekleşmesi için gerekli tüm işlem adımlarını da harfiyen eksiksiz şekilde belirtildiği gibi yapmanızı rica ediyoruz. Şimdiden yeni işiniz sizlere hayırlı olsun.