Tarım Satış Kooperatifleri Birliği 3 memur alımı i̇lanını duyurdu!

Tarım Satış Kooperatifleri Birliği 3 memur alımı i̇lanını duyurdu!
Tarım Satış Kooperatifleri Birliği 3 memur alımı i̇lanını duyurdu!

Tarım Satış Kooperatifleri Birliği, yeni bir ilanla 3 memur alımı yapacağını duyurdu. İş arayışında olan adaylar için büyük bir fırsat sunan bu ilan, nitelikli personel arayışını yansıtıyor.

Memur Alımı İş İlanları

Tarım Satış Kooperatifleri Birliği, kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 3 memur alımı yapacağını duyurdu. Bu önemli fırsattan yararlanmak isteyen adaylar için ILN01891579 ilan numarasıyla yayımlanan ilan, ilan.gov.tr adresinde yer almaktadır. İlan metni, adaylara yönelik şartları ve başvuru sürecini içermektedir. İşte ayrıntılar...

tarim-satis-kooperatifleri-birligi-3-memur-alimi-ilanini-duyurdu.jpg

Kamu Memur Alımı Başvuru Koşulları

Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki koşulları sağlamaları gerekmektedir:

  • Lisans düzeyinde Hukuk, İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler, Yönetim Bilimleri, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olmaları veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi ve yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olmaları.
  • Müfettişliği yardımcısı kadrosunda istihdam edileceği için alım yapılacak karakter ve niteliğe sahip olmaları.
  • Görevlerini engelleyecek sağlık problemleri taşımamaları ve ilanın yayın tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmaları.

KPSS Şartı Neler?

Başvuru yapacak adayların son üç yıl içinde (2021 – 2022 – 2023) Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış ve KPSS P8,9,11,16,17,18,21,22,23, 25,26,27,28,32,33,37,38,41,42,43,44,46,47,48 puan türlerinden birinden en az 60 taban puan almış olmaları gerekmektedir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular, Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Fiskobirlik) Genel Müdürlüğü Denetim ve Rehberlik Birimi Başkanlığı tarafından Giresun'da kabul edilmektedir. Başvurular 9 Ekim 2023 tarihine kadar kabul edilecektir. Başvurular şahsen ilgili kuruma yapılmalıdır. Başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Tarım Satış Kooperatifleri Birliği, nitelikli memur adayları arıyor ve başvuru şartlarına uygun olan adayları bekliyor. Bu fırsatı kaçırmayın ve iş hayatına bu prestijli kurumda başlamak için başvurunuzu yapın!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.