TEB uzaktan ve İşyeri personel alımı! TEB tam 8 kişiyi yeni işe Alacak

TEB  uzaktan ve İşyeri personel alımı! TEB tam 8 kişiyi yeni işe Alacak
TEB tam 8 kişiyi yeni işe Alacak! TEB uzaktan ve İşyeri personel alımı

TEB uzaktan ve İşyeri personel alımı! TEB tam 8 kişiyi yeni işe Alacak

TEB uzaktan ve işyeri personel alımı ile 8 yeni pozisyon için başvuruları kabul ediyor. TEB'in yeni iş ilanları detayları burada!

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), uzaktan ve işyeri personel alımı kapsamında toplamda 8 yeni pozisyon için iş ilanı yayımladı.

Banka, resmi kariyer platformu üzerinden bu alımların detaylarını paylaştı. TEB'in Antalya ve İstanbul şubelerinde gerçekleştirilecek olan alımlarda, ikamet şartı olmaksızın tüm başvurular değerlendirmeye alınacak.

TEB, farklı kadro ve pozisyonlarda toplamda 8 yeni personel alımı yapmayı planlıyor. Bu alımların KPSS şartı olmaksızın yapılacağı, ayrıca mülakat sürecinde adayların yetenek ve deneyimlerine göre değerlendirileceği belirtildi.

Pratik İşlem Yetkilisi: Hibrit çalışma modeline uygun, tecrübeli veya tecrübesiz adaylar arasından tam zamanlı pozisyonlar için alım yapılacak.

İşletme, iktisat gibi bankacılıkla ilgili bölümlerden mezun olan veya bu bölümlerde öğrenci olan adaylara öncelik tanınacaktır. Mevduat İşlemleri Yönetici Yardımcısı: Bankacılık sektöründe en az 5 yıl deneyime sahip lisans mezunları için alım yapılacak.

Adayların MS Office programlarına hakim olması ve analitik düşünme yeteneğine sahip olmaları gerekiyor.

Müşteri Temsilcisi: Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, satış yeteneği yüksek adaylar için alım gerçekleştirilecek.

Bu pozisyon için Türkçe ve İngilizce bilen adaylara öncelik verilecektir. Operasyon Yöneticisi: Ön lisans ve lisans mezunu adaylar arasından, şube operasyon yönetimi konusunda deneyimli olanlar için alım yapılacaktır.

Müşteri odaklı çalışma prensibine sahip ve takım çalışmasına uygun adaylar tercih edilecektir.

Adaylar, başvurularını TEB Kariyer web sitesi üzerinden çevrim içi olarak gerçekleştirebilirler. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

TEB uzaktan ve işyeri personel alımı hakkında daha fazla bilgi ve başvuru için resmi kariyer platformunu ziyaret edebilirsiniz. Başvurularınızda başarılar dileriz!