TECRÜBESİZ KADROLU TAM 357 KİŞİYE İŞ! 5 Şehir Hastanesi Alımı

TECRÜBESİZ KADROLU TAM 357 KİŞİYE İŞ! 5 Şehir Hastanesi Alımı
5 Şehir Hastanesi Alımı! TECRÜBESİZ KADROLU TAM 357 KİŞİYE İŞ

TECRÜBESİZ KADROLU TAM 357 KİŞİYE İŞ! 5 Şehir Hastanesi Alımı

5 Şehir Hastanesi tecrübesiz, kadrolu 357 personel alımı için ilan yayımladı. Lise, ön lisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir. 5 Şehir Hastanesi'nin bünyesine katmayı planladığı 357 personelin hangi pozisyonlarda istihdam edileceğine dair bilgiler Resmî Gazetede paylaşıldı.

Lise, ön lisans ve lisans mezunları arasından alımların yapılacağına dair detaylar da açıklanmıştır. Ancak bu sadece başlangıç, ülkemiz genelindeki üniversiteler de personel alım duyurularını aralıksız olarak sürdürüyor.

Dicle Üniversitesi, bünyesinde toplamda 34 sağlık personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Bu alımların kadrolar arasında şunlar yer almaktadır.

Hemşire, Perfüzyonist, Koruma ve güvenlik görevlisi, Şoför, Destek personeli yer almakta. Ayrıca, KPSS sınav sonuçlarına göre belirli puan şartlarını karşılayan adayların başvuru yapabileceği belirtildi.

Samsun'da bulunan Ondokuz Mayıs Üniversitesi, çok sayıda alım gerçekleştirmeyi planlıyor. Mülakat şartı olmaksızın gerçekleşecek alımlarda şu şekildedir.

18 destek personeli, 66 temizlik personeli, 10 kadın destek elemanı, 3 büro personeli, 21 koruma ve güvenlik görevlisi, 24 sağlık teknikeri, 42 hemşire, 1 veteriner istihdam edilmesi planlanıyor.

Sadece bu iki üniversite değil, aynı zamanda Trakya Üniversitesi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve Düzce Üniversitesi de kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çeşitli kadrolarda alımlarını duyurdu.

Tüm adayların ilgili üniversitelerin resmi web sitelerini ziyaret ederek başvuru şartlarını ve detaylarını kontrol etmeleri önerilir.