Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş. Kamu İşçi Alımı İlanı

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş. Kamu İşçi Alımı İlanı
Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş. tarafından yayımlanan güncel ilan doğrultusunda, kamu bünyesine 18 işçi alımı yapılacak

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş., 4 ağır vasıta şoförü ve 14 beko loder (kazıcı-yükleyici) operatörü pozisyonları için alım yapacak.

Başvuru yapacak adayların aşağıdaki başvuru şartları!

  • Kamu haklarından mahrum olmamak ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olmak.
  • Emekliliğe hak kazanmamış olmak.
  • Arşiv ve güvenlik soruşturması sonuçlarının olumlu olması.
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak veya askerlik görevini tamamlamış veya tecil ettirmiş olmak.
  • Ağır vasıta şoförü adaylarının en az ilkokul diplomasına sahip olmak, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak, tehlikeli ve ağır işlerde çalışmasına engel bir durumunun bulunmamak, en az C sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmak ve 40 yaşını doldurmamış olmak.
  • Beko loder operatörü adaylarının en az ilkokul diplomasına sahip olmak, G sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmak, iş gereği araç kullanabilme yeteneğine sahip olmak, Beko Loder Operatör belgesine sahip olmak, tehlikeli ve ağır işlerde çalışabilecek olmak, en az B sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmak ve 45 yaşını doldurmamış olmak.

Başvuru Tarihleri Neler?

Başvurular 31 Ağustos 2023 tarihinde başlamış ve 15 Eylül 2023 tarihinde sona erecek. Başvurular, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş. adresine şahsen yapılacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.