TEKNİSYEN ALIMI BAŞLADI! Araç Muayene İSTASYONLARINA Personel

TEKNİSYEN ALIMI BAŞLADI! Araç Muayene İSTASYONLARINA Personel
Araç Muayene İSTASYONLARINA Personel! TEKNİSYEN ALIMI BAŞLADI

TEKNİSYEN ALIMI BAŞLADI! Araç Muayene İSTASYONLARINA Personel

İŞKUR aracılığıyla Araç Muayene İstasyonu teknisyen alım detayları. KPSS ve mülakat şartı olmaksızın en az ilköğretim mezunu adayların başvurusu kabul ediliyor. Araç Muayene İstasyonu, teknisyen alımı için kapılarını açıyor.

Adaylardan KPSS ve mülakat şartı aranmadan, en az ilköğretim mezunu olma koşuluyla başvurular alınacak. Araç Muayene İstasyonu'nun teknisyen alımına yönelik duyurduğu detaylar şöyle. Daimî kadro için 1 personel alımı yapılacak.

Hem kadın hem erkek adaylar başvuru yapabilecek. Tam zamanlı istihdam sağlanacaktır. İlköğretim mezunu adaylar başta olmak üzere, lise, ön lisans ve lisans mezunu olanlar da başvuru yapabilecek.

Bu ilana başvuracak adaylar için belirlenen özellikler ve becerilere dikkat!Araç muayene istasyonu teknisyeni kadrosunda istihdam edilecek. Analitik düşünce yeteneği aranıyor. Fiziki ve bedensel yeterlilik önem taşıyor.

İletişim ve ifade yeteneği yüksek olanlar tercih edilecek. Sorun çözme ve inisiyatif alma yeteneklerine sahip olunması bekleniyor. Takım çalışmasına uygunluk ve teknik bilgi ve tecrübeye sahip olma şartları da aranıyor.

Başvuru yapmayı planlayanlar için, bu bilgileri değerlendirerek doğru bir karar vermeleri önemlidir. Teknisyen alımı ile ilgili detayları göz önünde bulundurarak, kariyerinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz.