THY 2023 İŞÇİ ALIMI! Türk Hava Yollarında Alım Acilen BAŞLADI 49 Kişiyi ALACAĞIZ

THY 2023 İŞÇİ ALIMI! Türk Hava Yollarında Alım Acilen BAŞLADI 49 Kişiyi ALACAĞIZ
Türk Hava Yollarında Alım Acilen BAŞLADI 49 Kişiyi ALACAĞIZ! THY 2023 İŞÇİ ALIMI

THY 2023 İŞÇİ ALIMI! Türk Hava Yollarında Alım Acilen BAŞLADI 49 Kişiyi ALACAĞIZ

2023 yılında THY'nin hangi pozisyonlar için kaç personel alacağını, başvuru şartlarını ve tarihlerini bu yazıda bulabilirsiniz. THY 2023 İş İlanları: Hangi Pozisyonlarda Kaç Personel Alımı Yapılacak? Türk Hava Yolları (THY) 2023 personel alım sürecini başlattı.

Resmi açıklamaya göre, THY birçok kategoride personel alacak. Türk Hava Yolları, farklı pozisyonlar için 49 daimi personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular hem erkek hem de kadın adaylar için geçerlidir. KPSS şartı aranmayan bu pozisyonlarda başvuracak adayların en az okur yazar olmaları yeterlidir.

İkamet şartı olmadan tüm Türkiye'den başvurular kabul edilmektedir. Büro personeli, işçi ve veteriner teknisyeni olmak üzere toplamda 49 daimi personel alımı yapılacaktır. Healthy Puppies Veteriner Hizmetleri aracılığıyla veteriner sağlık teknisyeni alımı yapılacak.

Başvuru yapacak olan adayların 18 - 30 yaş aralığında olmaları ve meslek liseleri veya meslek yüksekokullarından mezun olmaları gerekmektedir. Pozisyon için çalışma yeri Samsun İlkadım'dır. THY DO__CO İkram Hizmetleri üzerinden büro işçisi alımı yapılacak.

Başvuru şartlarına göre, adayların ön lisans mezunu ve 18 - 35 yaş arasında olmaları gerekmektedir. Bu pozisyonun çalışma yeri İstanbul Arnavutköy'dür. THY DO CO İkram Hizmetleri'nde genel beden işçisi alımı gerçekleşecek. Bu pozisyonda çalışacak personelin 18 yaşını doldurmuş ve en az okur yazar olması gerekmektedir.

Bu ilanlarda belirtilen pozisyonlar için genellikle engelli vatandaşların başvuruları da kabul edilmektedir. Başvurularınızı Türkiye İş Kurumu'nun resmi sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Her bir ilan için son başvuru tarihlerine dikkat ediniz.