TOGG üretim kapasitesini artırıyor! Ek personel alımları başladı!

TOGG üretim kapasitesini artırıyor! Ek personel alımları başladı!
TOGG üretim kapasitesini artırıyor! Ek personel alımları başladı!

Türkiye'nin Otomobil Girişim Grubu (TOGG), üretim kapasitesini artırmak için büyük bir hamle yapıyor. Ek vardiya ve personel alımlarıyla günlük araç üretimini 280'e çıkarmayı hedefliyor. Ayrıca, TOGG'un yazılım güncellemeleri ve yeni özellikleri de geliyor.

TOGG, satışlarını hızla artırıyor ve üretimde büyük bir atağa geçiyor. Şirket, gece vardiyalarını ekleyerek üretim hızını artırmaya devam ediyor. İşte TOGG'un büyüme hikayesi ve yeni gelişmeler:

Ek Vardiya ve Personel Alımlarıyla Üretim Kapasitesi Artıyor

TOGG, satışlardaki büyük talebi karşılamak için üretim hattına gece vardiyalarını ekledi. Bu hamle sayesinde seri üretime geçen fabrika, ekim ayından itibaren günlük araç üretimini 280'e çıkarmayı planlıyor. Artan üretim kapasitesi için fabrika ek personel alımları yapacak.

togg-uretim-kapasitesini-artiriyor-ek-personel-alimlari-basladi.jpg

Zamlı Fiyatlarla Yeni Araç Sahiplerini Bekliyor

Türkiye'nin otomobil girişim grubu olan TOGG, 2023 Temmuz sonrası KDV artışıyla birlikte fiyatlarını güncelledi. V1 RWD Standart Menzil modeli 1 milyon 227 bin 500 TL, V2 RWD Standart Menzil modeli 1 milyon 329 bin 500 TL, V2 RWD Uzun Menzil modeli ise 1 milyon 563 bin 500 TL anahtar teslim fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Bu yeni fiyatlarla TOGG, yerli pazarda hızla büyümeye devam ediyor.

Yenilenen İşletim Sistemi ve Güncellemeler Geliyor

TOGG'un yazılımına güncellemeler geliyor. Türkiye'nin otomobili, Android Automotive OS işletim sistemini kullanıyor ve bu sistem 2 ay içinde güncellenecek. Yenilenen 14 versiyon ile birlikte TOGG sürücüleri araç park halindeyken YouTube uygulamasını kullanabilecekler. Ayrıca, farklı navigasyon uygulamalarını da akıllı cihazları üzerinden kullanabilecekler. Bu yazılım güncellemeleri, şarj uygulamalarından araç içi elektronik sistemlere kadar birçok yeni kolaylık sunacak.

TOGG, üretim kapasitesini artırırken teknolojik yeniliklerle de müşterilerine daha fazla avantaj sunmaya devam ediyor. Türkiye'nin yerli otomobili, geleceğin mobilite vizyonuna katkıda bulunmaya devam ediyor.